Bravo Fiat! Bravo Бразилія!

   

09.11.2012

Найбільш екстремальний Bravo за всю історію моделі був представлений на міжнародному автомобільному салоні в Сан-Пауло латиноамериканським підрозділом Fiat

 

Заряджений варіант хетчбека «гарячі» бразильці назвали Bravo Xtreme. І це дійсно найбільш екстремальний Bravo за всі роки випуску моделі.

 

Зовні автомобіль отримав агресивний аеродинамічний обвіс, масивну решітку радіатора, а також колісні диски унікального дизайну. Спортивний характер Bravo підкреслюють два роздільних патрубки вихлопної системи, спойлер на даху та дифузор.

 

В інтер'єрі приладова панель стала більш спортивною, з’явилася мультимедійна система ASK з РК-дисплеями, вбудованими в спинки передніх сидінь. А замість дивана в салоні встановлені два роздільних крісла для задніх пасажирів.

 

Але головні зміни, поза всяким сумнівом, торкнулися двигуна та підвіски автомобіля. Bravo Xtreme оснастили бензиновим двигуном 1.4 сімейства T-Jet потужністю 253 к.с. і максимальним обертовим моментом 332 Нм при 5000 об / хв. Підвіска стала більш жорсткою завдяки більш тугим пружинам та амортизаторам.

 

Прекрасний концепт Bravo Xtreme безсумнівно краще пасує не тільки жаркому бразильському темпераменту, але і характеру всіх щирих шанувальників італійських автомобілів.

Разноцветный февраль Разноцветный февраль

17.02.2020 Дополнительная плата за цвет? Только не в феврале и только не в «Италавто»!

Fiat Tipo More: превосходя ожидания Fiat Tipo More: превосходя ожидания

07.02.2020 По итогам 2019 года Fiat Tipo стал одним из самых продаваемых автомобилей своего сегмента в Европе, завоевав максимальную долю рынка с момента начала выпуска

Италавто и ОТП-Лизинг: выгодно, быстро, профессионально! Италавто и ОТП-Лизинг: выгодно, быстро, профессионально!

30.01.2020 Покупка автомобиля в лизинг от «ОТП Лизинг» - это максимально комфортные условия финансирования для клиента

Panda и 500 Hybrid – первые гибриды Fiat Panda и 500 Hybrid – первые гибриды Fiat

24.01.2020 Объединение в одной силовой установке бензинового и электрического двигателей сократило расход топлива и улучшило управляемость популярных городских автомобилей

Сигнализация – в подарок! Сигнализация – в подарок!

16.01.2020 Компания «Италавто» и страховая компания «ВУСО» проводят совместную акцию