Чудовий результат!

   

09.10.2012

Пощастило студентам Міланського політехнічного інституту - вони отримали можливість створити свій перший автомобіль. В результаті вийшов відмінний родстер, на якому так і прагнеш прокотитися з вітерцем...

 

Такий шанс італійським студентам запропонував міжнародний центр дизайну Madeindreams, який у своєму навчальному центрі надає можливість молодим фахівцям у співпраці з командою провідних дизайнерів накопичити досвід в побудові віртуальних моделей автомобілів. Взявши за основу Abarth 500, студенти побудували родстер Fiat 500 Bellavista - двомісний спортивний автомобіль з відкритим верхом, досить агресивний, але при цьому надзвичайно стильний на вигляд. Для цього їм довелося пожертвувати задніми сидіннями, дахом, посилити колісні арки, а попереду встановити новий бампер з великим повітрозабірником, аеродинамічними вставками і щілинами для охолоджування гальм. Ззаду додали спойлер, дифузор і трикутну вихлопну трубу, яка встановлюється зазвичай на суперкари. Під капотом працює 1,4-літровий двигун з турбонаддувом T-Jet.

 

Отриманий результат став ще одним підтвердження того факту, що досконалість не знає меж. Представлена розробка - родстер 500 Bellavista - здатний змусити прискорено битися серце будь-якого автомобіліста. І нехай цей малюк, швидше за все, так і залишиться концептом, ми точно знаємо одне - з такою молоддю у автомобільного дизайну попереду прекрасне майбутнє!

Выгодное предложение Выгодное предложение

11.10.2019 Скидка от 5 000 до 25 000 гривен на автомобили Fiat и Fiat Professional в салоне «Италавто»!

Зимняя резина в подарок от ITALAUTO! Зимняя резина в подарок от ITALAUTO!

04.10.2019 «Италавто» сообщает о начале ставшей традиционной акции – при покупке автомобиля каждый клиент получает комплект зимней резины в подарок!

В «Италавто» цены продолжают снижаться! В «Италавто» цены продолжают снижаться!

27.09.2019 Компания «Италавто» сообщает о значительных скидках на автомобили брендов Fiat и Fiat Professional

Снижение цен в салоне «Италавто»! Снижение цен в салоне «Италавто»!

24.09.2019 Компания «Италавто» спешит сообщить об очередных скидках на итальянские автомобили

Победа Alfa Romeo Tonale Победа Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 В категории «Концепт-кар» международная премия за «Лучший автомобильный дизайн» присуждена первому гибридному внедорожнику Alfa Romeo Tonale.