Диво техніки

   

22.08.2012

Переглянувши цей відеоролик, розумієш, куди FIAT вклав 800 млн євро і чому нова Панда лідирує у продажах

 

Відеоролик про виробництво Fiat Nuovo Panda на італійському заводі Помільяно більше нагадує фільм-фентезі. Уявіть: корпус автомобіля в оточенні численних щупалець, які чітко, точно і швидко виконують свою роботу: запаюють, закручують, фарбують... Людині залишається тільки контролювати процес. Для тих, хто не був на сучасних європейських виробництвах, важко повірити «до чого дійшов прогрес».

 

Але не даремно завод FIAT в Помільяно був визнаний кращим серед 700 автомобільних підприємств Європи, отримавши престижну нагороду «Automotive Lean Production Award» («Бережливе автомобільне виробництво»). Після модернізації, яка обійшлася італійському концерну в 800 млн євро, тут - найпрогресивніше і максимально роботизоване виробництво не лише серед заводів Fiat, але і у світі. Завдяки новому обладнанню забезпечується безперервний злагоджений процес і філігранна точність виготовлення продукції.

 

І не випадково саме тут збирається нова Панда - успішна модель, яка покликана зміцнити позиції марки Fiat як безперечного лідера в категорії сіті-карів. У збірці автомобіля задіяне біля 600 роботів останнього покоління, що дозволяє випускати більш ніж 1000 автомобілів на добу.

 

Третє покоління Fiat Panda - це комфортабельний, місткий, функціональний, технологічний і безпечний автомобіль. Він ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п'ятидверного компакта. При створенні нової Panda була запропонована нова концепція простору: місткий, функціональний і зручний салон, який по жодному із параметрів не поступається транспортним засобам вищого класу.

 

Переваги нової Панди вже змогли оцінити у всьому світі - продажі цього автомобіля ростуть у багатьох країнах, а у себе на батьківщині, в Італії, нова Панда і зовсім самий продаваний автомобіль.

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino