Fiat 500L претендує на звання "Автомобіля року 2013"

   

11.10.2012

В рамках Паризького міжнародного автосалону був складений попередній список автомобілів, які можуть претендувати на звання кращого автомобіля в Європі

На минулій автомобільній виставці в Парижі новинка італійського концерну Fiat 500L була представлена в декількох варіантах, що демонструють цікаві та інноваційні опції моделі.

 

Так, однією із «родзинок» стала вперше представлена в Європі нова аудіосистема Hi-Fi Beats, яка докорінно змінила якість звуку в автомобілі. Музика, яка транслюється з системи, має кристально чисте звучання. Численні динаміки і підсилювачі відтворюють весь спектр звуку, «закладений» музикантами під час студійного запису.

 

Друге нововведення «великого пятисотого" (Fiat 500L розшифровується як Fiat 500 Large) - оригінальна вбудована кавоварка Lavazza. Ця опція вперше встановлена на серійному автомобілі, і її безперечно оцінять кавомани, які зможуть заварити собі чашечку ароматної кави по дорозі на роботу або в пробці.

 

Також в Парижі були презентовані Fiat 500L з новими варіантами обробки салону шкірою Living.

 

Стильна зовнішність, універсальність, інноваційні та ефективні двигуни, красивий і зручний салон, а також представлені нові опції вплинули на те, що Fiat 500L був включений у попередній список кандидатів на звання "Автомобіля року 2013". Фінальний список тих, хто буде битися за це почесне звання, озвучать через місяць. За умовами конкурсу, за першість можуть боротися автомобілі, які вже продаються на ринку, або надійдуть у продаж у найближчі місяці. Всі машини повинні бути доступні як мінімум у п'яти країнах Європи, а прогнозовані продажі повинні складати не менше 5 тисяч машин на рік. Потім журі буде уважно вивчати фіналістів. Критеріями при виборі переможця стануть дизайн, комфорт, безпека, екологічність, технологічність, функціональні можливості і навіть співвідношення ціни для тієї категорії покупців, на яку вони розраховані, причому технічні інновації і ціна - пріоритетні чинники.

 

Італійський концерн Fiat - єдиний автовиробник у світі, чиї моделі максимальну кількість разів визнавалися «Кращими автомобілями року»: Fiat 124 (1967), Fiat 128 (1970), Fiat 127 (1972), Fiat Uno (1984), Fiat Tipo (1989) , Fiat Punto (1995), Fiat Bravo / Brava (1996), Fiat Panda (2004) і Fiat 500 (2008).

Победа Alfa Romeo Tonale Победа Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 В категории «Концепт-кар» международная премия за «Лучший автомобильный дизайн» присуждена первому гибридному внедорожнику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит от «Ощадбанка»! Авто в кредит от «Ощадбанка»!

09.09.2019 Компания «Италавто» сообщает о начале действия партнерской программы автокредитования от «Ощадбанка»

Первые сентябрьские скидки в салоне «Италавто» Первые сентябрьские скидки в салоне «Италавто»

04.09.2019 Компания «Италавто» спешит уведомить потенциальных клиентов об очередных скидках на итальянские автомобили

Fiat Tipo с АКПП – в салоне «Италавто»! Fiat Tipo с АКПП – в салоне «Италавто»!

29.08.2019 После длительного перерыва городской седан Fiat Tipo с автоматической коробкой передач возвращается в Украину

Августовские скидки Италавто Августовские скидки Италавто

22.08.2019 Вторая половина августа – отличное время для покупки Fiat в салоне «Италавто»