Fiat Doblò Cargo став ще більше

   

02.10.2012

На виставці легкого комерційного транспорту в Ганновері відбулася світова прем'єра Doblò Cargo XL

Нова версія моделі Doblò Cargo з відміткою XL і високим дахом зацікавить в першу чергу тих, кому потрібен універсальний, економічний і місткий розвізний фургон. Тих, для кого класичний Doblò Cargo був малуватий, а Ducato - завеликий.

 

Doblò Cargo XL готовий запропонувати до послуг водія вантажний відсік об'ємом до 5 кубометрів і вантажопідйомність до 1000 кг (у стандартному Cargo - до 4 кубометрів і 900 кг відповідно). Причому, якщо скласти пасажирське сидіння, то об'єм багажника збільшитися до 5,4 м кубів. Доступ до вантажного відсіку полегшений завдяки високим, майже півтораметровим заднім дверям.

 

Лінійка двигунів Cargo XL складається з трьох дизельних моторів: 90 або 105-сильних 1,6-літрових MultiJet, або дволітрового агрегату потужністю в 135 кінських сил. Також під капотом Doblò Cargo XL може працювати і бензиновий 1,4-літровий 120-сильний двигун TJet. Всі двигуни Cargo XL характеризуються відмінною продуктивністю, малим рівнем шуму, низькими експлуатаційними витратами (витрата палива і технічного обслуговування), а також надійністю і турботою про навколишнє середовище, завдяки наявності Start & Stop і фільтром сажі.

 

В області безпеки, нові Doblò XL не мають собі рівних у своєму класі. Для забезпечення оптимальних динамічних характеристик, комфорту і активної безпеки в будь-яких дорожніх умовах і при будь-якому навантаженні, автомобіль оснащений інноваційними механічними рішеннями, серед яких двохважельна задня підвіска. Також в автомобілі встановлені одні з самих передових електронних пристроїв для контролю стабільності машини, а саме - антиблокувальна гальмівна система ABS і система розподілу гальмівного зусилля EBD.

 

Комфортність поїздок забезпечать кондиціонер, круїз-контроль і задні датчики паркування, навігаційно-розважальна система Blue&Me TomTom.

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino