«Не продавайте свій «п'ятисотий»!»

   

02.11.2012

«Не продавайте свій «п'ятисотий»!» - з таким закликом звернулися до Прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона члени італійського Клубу Fiat 500

 

Справа в тому, що Девід Кемерон виставив на інтернет-аукціон орігінальний «п'ятисотий», який він подарував своїй дружині на День народження 10 років тому. Автомобіль був випущений майже півстоліття тому, але він і сьогодні знаходиться у чудовому стані, та пробіг у нього невеликий - 21 000 кілометрів, з яких 2 тисячі «наїздила» чета Кемерон.

 

Але через кілька днів після появи «прем'єрського» лота, президент «Fiat 500 Club Italia» Доменіко Романо опублікував на сайті звернення до голови британського кабінету міністрів. «Пан Кемерон! Не продавайте «п'ятисотий»! Хто володіє історичним Fiat 500, той тримає в руках саму Історію. Той, хто продає його, шкодує потім все життя».

 

Чи почув заклик Прем'єр-міністр Великобританії - поки не відомо. Торги по цьому лоту призначено на 17 листопада цього року. Експерти припускають, що попередня ціна за автомобіль буде в межах 14-19 тисяч доларів, хоча і не виключають, що фінальна сума може бути і в кілька разів більше.

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino