«Не продавайте свій «п'ятисотий»!»

   

02.11.2012

«Не продавайте свій «п'ятисотий»!» - з таким закликом звернулися до Прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона члени італійського Клубу Fiat 500

 

Справа в тому, що Девід Кемерон виставив на інтернет-аукціон орігінальний «п'ятисотий», який він подарував своїй дружині на День народження 10 років тому. Автомобіль був випущений майже півстоліття тому, але він і сьогодні знаходиться у чудовому стані, та пробіг у нього невеликий - 21 000 кілометрів, з яких 2 тисячі «наїздила» чета Кемерон.

 

Але через кілька днів після появи «прем'єрського» лота, президент «Fiat 500 Club Italia» Доменіко Романо опублікував на сайті звернення до голови британського кабінету міністрів. «Пан Кемерон! Не продавайте «п'ятисотий»! Хто володіє історичним Fiat 500, той тримає в руках саму Історію. Той, хто продає його, шкодує потім все життя».

 

Чи почув заклик Прем'єр-міністр Великобританії - поки не відомо. Торги по цьому лоту призначено на 17 листопада цього року. Експерти припускають, що попередня ціна за автомобіль буде в межах 14-19 тисяч доларів, хоча і не виключають, що фінальна сума може бути і в кілька разів більше.

Выгодное предложение Выгодное предложение

11.10.2019 Скидка от 5 000 до 25 000 гривен на автомобили Fiat и Fiat Professional в салоне «Италавто»!

Зимняя резина в подарок от ITALAUTO! Зимняя резина в подарок от ITALAUTO!

04.10.2019 «Италавто» сообщает о начале ставшей традиционной акции – при покупке автомобиля каждый клиент получает комплект зимней резины в подарок!

В «Италавто» цены продолжают снижаться! В «Италавто» цены продолжают снижаться!

27.09.2019 Компания «Италавто» сообщает о значительных скидках на автомобили брендов Fiat и Fiat Professional

Снижение цен в салоне «Италавто»! Снижение цен в салоне «Италавто»!

24.09.2019 Компания «Италавто» спешит сообщить об очередных скидках на итальянские автомобили

Победа Alfa Romeo Tonale Победа Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 В категории «Концепт-кар» международная премия за «Лучший автомобильный дизайн» присуждена первому гибридному внедорожнику Alfa Romeo Tonale.