Ще одна Alfa Romeo?

   

17.09.2012

В Інтернет потрапили ескізи нового чотирьохдверного спорткара, розробленого відомим італійським дизайнером Марко Прокачіні.

Глава дизайн-бюро MPcardesign Марко Прокачіні представив свій новий проект, який назвав на честь відомої постаті в історії Alfa Romeo. Мова йде про інженера Ораціо Сатта, який був запрошений в Альфу в 1950 роках для вирішення стратегічно важливого на той момент завдання: створення недорого сімейного автомобіля зі швидкісним характером. Саме завдяки Сатта в 1953 році був народжений економічний і функціональний автомобіль «Alfa Romeo Ti», який при цьому розвивав швидкість до 225 км/ч.

І ось шістдесят років потому світу представлені ескізи майбутнього чотирьохдверного спортивного купе Alfa Romeo Orazio Satta. Імовірно, автомобіль буде завдовжки 4950 мм, шириною 1900 мм, висотою 1430 мм і колісною базою 2950 мм. У перспективі Orazio Satta зможе стати платформою для спортивного седана середніх розмірів Maserati, який прийде на зміну Quattroporte.

До речі, ідея назви новинки на честь знакової для автоконцерну фігури не нова. У 2010 році Марко представив дизайн-проект Alfa Romeo Giuseppe Merosi. Проект отримав ім'я інженера Джузеппе Мерозі, який відкрив нову епоху в історії Alfa Romeo, розробивши спортивні автомобілі серії «RL».

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino