Справжній драйв! Справжнє задоволення!

Справжній драйв! Справжнє задоволення!

   

07.11.2012

Компанія «Італавто» поспішає повідомити всіх справжніх прихильників турбованих двигунів про початок грандіозної акції! Ціна на автомобіль Fiat Linea 1.4TJet знижена на 5 000 гривень!

 

Fiat Linea зарекомендував себе за роки експлуатації в Україні тільки з позитивної сторони своєю простотою і невибагливістю. Автомобіль, що виділяється з сірої маси дорожнього потоку неповторним італійським дизайном і має один з найбільших багажників в своєму класі, обсягу якого можуть позаздрити багато представників більш високих сегментів.

 

Вже в базовій комплектації автомобіль має системи ABS і EBD, кондіціонер, дві подушки безпеки, малий електропакет, гідропідсилювач керма, повну акустичну підготовку, дзеркала заднього виду з електрорегулюванням і обігрівом, тріп-комп'ютер, іммобілайзер і центральний замок.

 

Але головне достоїнство турбованої Fiat Linea знаходиться під капотом цього автомобіля. Двигун 1,4 ТJet потужністю 120 к.с. з динамікою розгону 9,0 сек до 100 км/год здатний подарувати справжнє задоволення тим, хто цінує динамічну їзду! Це один з небагатьох автомобілів, що мають іменні щорічні змагання на приз «Trofeo Linea», в яких із задоволенням беруть участь навіть пілоти «Формула-1»!

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino