Відомий гонщик протестував Linea

   

07.09.2012

Бразилія - це не тільки футбол і карнавал у Ріо. Тут розташована траса Гран-прі Бразилії Формули-1 «Інтерлагос», на якій пройшов один з етапів Кубка «Trofeo Linea».

«Trofeo Linea» щорічно проходить у бразильському місті Сан-Паулу на трасі «Інтерлагос» в рамках традиційного гоночного фестивалю, одного з головних подій автоспортивного сезону в країні. Одним з організаторів змагань в 2010 році був пілот команди Формули-1 «Scuderia Ferrari» Феліпе Масса. Ось і тепер відомий бразильський гонщик, скориставшись літніми канікулами у Чемпіонаті, вирішив вийти на старт за кермом Fiat Linea з турбованим 1.4-літровим двигуном. Правда, не в ролі учасника змагань, а в якості почесного гостя у вільних заїздах. Це звання дало йому навіть перевагу у вигляді додаткового комплекту шин.

«Fiat Linea - дуже ефективна машина, їй легко керувати. Я намагався не заважати іншим пілотам. У «Формулі-1» я веду боротьбу на зовсім іншіх автомобілях, але, незважаючи на це, отримав величезне задоволення від поїздки на Лінеа. Додатковий комплект шин, звичайно, мені дуже допоміг, але мої суперники просто неймовірно швидкі, адже серед них такі знаменитості, як Крістіан Фіттіпальді, Кака Буено і Андре Брагантіні», - поділився враженнями Феліпе Масса.

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino