Відомий гонщик протестував Linea

   

07.09.2012

Бразилія - це не тільки футбол і карнавал у Ріо. Тут розташована траса Гран-прі Бразилії Формули-1 «Інтерлагос», на якій пройшов один з етапів Кубка «Trofeo Linea».

«Trofeo Linea» щорічно проходить у бразильському місті Сан-Паулу на трасі «Інтерлагос» в рамках традиційного гоночного фестивалю, одного з головних подій автоспортивного сезону в країні. Одним з організаторів змагань в 2010 році був пілот команди Формули-1 «Scuderia Ferrari» Феліпе Масса. Ось і тепер відомий бразильський гонщик, скориставшись літніми канікулами у Чемпіонаті, вирішив вийти на старт за кермом Fiat Linea з турбованим 1.4-літровим двигуном. Правда, не в ролі учасника змагань, а в якості почесного гостя у вільних заїздах. Це звання дало йому навіть перевагу у вигляді додаткового комплекту шин.

«Fiat Linea - дуже ефективна машина, їй легко керувати. Я намагався не заважати іншим пілотам. У «Формулі-1» я веду боротьбу на зовсім іншіх автомобілях, але, незважаючи на це, отримав величезне задоволення від поїздки на Лінеа. Додатковий комплект шин, звичайно, мені дуже допоміг, але мої суперники просто неймовірно швидкі, адже серед них такі знаменитості, як Крістіан Фіттіпальді, Кака Буено і Андре Брагантіні», - поділився враженнями Феліпе Масса.

Разноцветный февраль Разноцветный февраль

17.02.2020 Дополнительная плата за цвет? Только не в феврале и только не в «Италавто»!

Fiat Tipo More: превосходя ожидания Fiat Tipo More: превосходя ожидания

07.02.2020 По итогам 2019 года Fiat Tipo стал одним из самых продаваемых автомобилей своего сегмента в Европе, завоевав максимальную долю рынка с момента начала выпуска

Италавто и ОТП-Лизинг: выгодно, быстро, профессионально! Италавто и ОТП-Лизинг: выгодно, быстро, профессионально!

30.01.2020 Покупка автомобиля в лизинг от «ОТП Лизинг» - это максимально комфортные условия финансирования для клиента

Panda и 500 Hybrid – первые гибриды Fiat Panda и 500 Hybrid – первые гибриды Fiat

24.01.2020 Объединение в одной силовой установке бензинового и электрического двигателей сократило расход топлива и улучшило управляемость популярных городских автомобилей

Сигнализация – в подарок! Сигнализация – в подарок!

16.01.2020 Компания «Италавто» и страховая компания «ВУСО» проводят совместную акцию