Вперше в історії - 0,9 TwinAir Turbo Natural Power

   

28.09.2012

Автоконцерн FIAT представив на автомобілі Panda перший в світі двигун TwinАir Turbo на природному газі – дуже економічний та екологічний

Новий двигун 0,9 TwinAir Turbo Natural Power потужністю 80 к.с. має рекордно низький рівень шкідливих викидів CO2 - 86 г/км та один з кращих на ринку показників витрат метану: 3,1 кг/100 км у змішаному циклі. Це приблизно на 10% нижче, ніж у класичного двигуна 1,4 Panda Natural Power. Але при цьому продуктивність у новачка збільшилася на 30% в порівнянні з попередником.

 

Крім метанової паливної системи в автомобілі є і незалежна бензинова система, але вона є, швидше за все, допоміжною. Запуск двигуна здійснюється на бензині, після чого автоматично відбувається перемикання на метан. Зворотне включення бензинової паливної системи відбувається тільки у випадку закінчення природного газу. Також водій завжди може примусово включити будь-яку з систем шляхом натискання кнопки на приладовій панелі.

 

Нова Panda TwinAir Natural Power Turbo потужністю 80 к.с. забезпечує високу питому потужність та відмінний крутний момент, залишаючись при цьому лідером у плані економічності та екологічності. Автомобіль з даними мотором маневрений, упевнено відчуває себе на дорозі, що дозволяє водієві отримувати задоволення від водіння - і це завжди було відмінною рисою моделей італійського виробника. А ідеальна інтеграція всіх компонентів системи з передовими технологіями - такими, як система MultiAir і турбонаддув - є гарантією максимальної надійності двигуна. При цьому, Panda з новим газовим силовим агрегатом задовольняє реальні потреби клієнтів, особливо з урахуванням постійного зростання цін як на бензин, так і на дизельне паливо.

 

З економічної точки зору метан є реальною альтернативою традиційним видам палива. Так, вартість природного газу нижче ніж вартість дизельного або бензинового палива, що дозволяє зменшити «паливну» статтю витрат практично в два рази. Тому Fiat Panda TwinAir Turbo Natural Power, оснащена бітоплівним метано-бензиновим двигуном, здатна забезпечити максимальну свободу пересування.

 

Іншим важливим фактором є те, що за даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, метан є одним з найбезпечніших видів палива, поступаючись за цим показником лише дизельному пальному. Метан не токсичний і має знижену пожежонебезпечність, дозволяє істотно скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Так, природний газ виділяє оксидів азоту на 90% менше, ніж дизельне паливо, а в порівнянні з бензином кількість незгорілих вуглеводнів знижується приблизно на 75%, оксидів азоту приблизно на 50%, а викиди CO2 – на 23%.

 

Новий двигун TwinAir Natural Power Turbo ще раз підтверджує, що не даремно FIAT вже п'ять років поспіль визнається екологічним автомобільним брендом у Європі.

Италавто Центр - работает! Италавто Центр - работает!

06.04.2020 Постановление Кабинета министров - разрешена деятельность по продаже, техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств

ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина! ООО «Италавто Центр»: режим работы в условиях карантина!

31.03.2020 СТО «Италавто Центр» работает в обычном режиме.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютное превосходство

19.03.2020 Третий год подряд Giulia Quadrifoglio становится победителем номинации Performance Car of the Year британского автомобильного журнала "What Car?"

Золотая награда Fiorino Золотая награда Fiorino

11.03.2020 Fiat Fiorino стал обладателем приза «Золотой руль» автомобильного журнала «Tunisie Auto»

Скидка 10 000 гривен! Скидка 10 000 гривен!

27.02.2020 Компания «Италавто» сообщает о снижении цены на некоторые модификации моделей Doblo и Fiorino