Акція в «Італавто»: зимова гума у подарунок!

Акція в «Італавто»: зимова гума у подарунок!

 

У жовтні кожен покупець автомобіля Fiat в салоні «Італавто» отримає в подарунок комплект зимової гуми.
Також нагадуємо, що купуючи автомобіль в нашому автосалоні, ви отримуєте доступ до ексклюзивних програм обслуговувань на нашій сервісній станції. Детальну інформацію про цю та інші акції ви можете дізнатися, відвідавши наш салон або зв'язавшись з нами по телефону.

Безтурботний лізинг

Безтурботний лізинг

 

Зручні варіанти покупки автомобіля пропонує партнер «Італавто» - компанія «Український лізинговий фонд»

Отримати більш детальну інформацію про діючі фінансові програми, а також ознайомитися з автомобілями модельного ряду концерну Fiat Chrysler Automobiles ви можете в нашому автосалоні «Італавто» на Туполєва, 19

КАСКО в подарунок!

КАСКО в подарунок!

 

З сьогоднішнього дня при купівлі автомобіля в автосалоні «Італавто» клієнт отримує від страхової компанії-партнера страховку КАСКО в подарунок. Страхове покриття по даному полісу - ризики, внаслідок яких найчастіше наступають страхові випадки: протиправне заволодіння транспортним засобом, дорожньо-транспортна пригода, повна загибель автомобіля та інше.

-10% на СТО

-10% на СТО

 

На станції працюють кращі фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію, в тому числі на заводах і фірмових СТО автоконцерну Fiat. Їх професіоналізм плюс сучасне обладнання дозволяють надати клієнтам СТО «Італавто» весь спектр послуг з діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів.
І ми раді повідомити, що в період новорічних та різдвяних свят на роботи станції «Італавто» діють додаткові знижки до 10%.

Рік гарантії на сервіс

Рік гарантії на сервіс

 

З метою покращення якості післягарантійного обслуговування та надання вам унікальних умов сервісу з 01.12.2011 на ВСІ запасні частини та роботи з їх встановлення, які продано та встановлено на СТО «Італавто Центр», надається гарантія 12 місяців, за таких умов: гарантія на гарантійну запасну частину починає діяти з моменту її встановлення на транспортний засіб; гарантія на гарантійні запасні частини підвіски – 12 місяців, або 30 000 км пробігу.