Abarth – спеціальний підрозділ FIAT

   

Кожний автомобіль з емблемою Abarth – це фурор на авторинку. Спортивні, потужні, ексклюзивні – вони полонять з першого погляду

«Скорпіон на щиті» - емблема італійської компанії Abarth – з’явився в автомобільному світі у 1949 році в італійському місті Турин. Засновник компанії – відомий пілот та конструктор Карл Абарт – давно мріяв створити свою власну фірму з виробництва автомобілів. Його досвід у перегонах та інженерні здібності дозволили невдовзі створити перший автомобіль компанії, який отримав просту назву «1100». Але саме завдяки цій моделі компанія Abarth заявила про себе на весь світ - модель «1100» отримала тріумфальну перемогу у 18 етапах перегонів. У 1950 році Карло Абарт створив автомобіль, який підкорив заповітну на ті часи планку швидкості у 190 км/год.

У 1961 році Abarth почав співробітництво з італійським автоконцерном FIAT та в подальшому розробляв та збирав власні автомобілі на основі модельного ряду FIAT. Перші заряджені «скорпіонами» Fiat850ТС зі скромними об'ємами двигуна від 850 до 2000 см3 нарівні змагалися з легендарними Porsche 911 та Ferrari Dino. Й більш того, «малюк» FIAT виграв у цих класичних спорткарів відому гонку «500 кілометрів Нюрбургрінга».

У 1963 році виходить новий автомобіль компанії - Abarth 595, побудований на базі легендарного Fiat500. «Скорпіон» модернізував та полегшив автомобіль за рахунок використання алюмінієвих деталей, й тим збільшив його потужність. Машина без особливих труднощів могла розганятися до 130 кілометрів на годину, що для початку 60-х років було відмінним показником. Попит на недорогі машини гоночного класу був настільки величезний, що компанія ледве справлялася з напливом заявок на переобладнання. Після чого було прийнято рішення запустити на ринок набори деталей, які  автолюбителі могли самостійно встановити на свої автомобілі. Фактично, саме компанія Abarth винайшла сучасні тюнінг-кіти.

Відродження Abarth як окремого бренду (але все ж під крилом FIAT) відбулося у 2007 році. На ринок були випущені заряджені Grande Punto Abarth та Grande Punto Abarth S2000. А в 2008 році «скорпіони» презентували Abarth 500 – заряджений «чинквеченто», з якого півстоліття тому й почалася слава Абарта.

У найближчих планах Abarth – випуск кабріолета Fiat 500. Та вже незабаром автомобілі Abarth стануть офіційно доступні й в Україні. 

MultiAir - бензинова революція MultiAir - бензинова революція

Завдяки принципово новій технології витрата палива в бензинових моторах MultiAir знижується на 10%, а потужність, навпаки, збільшується на 10% у порівнянні з традиційними двигунами

Бензиновий двигун з приставкою «турбо» Бензиновий двигун з приставкою «турбо»

Відмінні динамічні характеристики при низькому споживанні палива, максимальний крутний момент при мінімальних обертах двигуна.

MultiJet - дизельні технології майбутнього MultiJet - дизельні технології майбутнього

Економічний, високопродуктивний, потужний і сьогодні вже зовсім негаласливий. Повний набір переваг.

ГБО - економна альтернатива ГБО - економна альтернатива

Перехід на газ вигідний не тільки з точки зору економії грошей.

Постановка автомобіля на облік у МРЕВ Постановка автомобіля на облік у МРЕВ

Одним з найважливіших етапів в житті автомобіля є його постановка на облік у МРЕВ.

Переваги FIAT Переваги FIAT

Автомобілі італійських марок з року в рік отримують найавторитетніші нагороди світового автопрому.

Покупка автомобіля в автосалоні Італавто Центр Покупка автомобіля в автосалоні Італавто Центр

Мінімум документів, оплата на банківський рахунок без комісій, оперативність оформлення.

Країни де збирають автомобілі FIAT Країни де збирають автомобілі FIAT

Чув, що у Росії почали виробляти автомобілі FIAT. Чи поставляють ці автомобілі до України?

Abarth – спеціальний підрозділ FIAT Abarth – спеціальний підрозділ FIAT

Кожний автомобіль з емблемою Abarth – це фурор на авторинку. Спортивні, потужні, ексклюзивні – вони полонять з першого погляду