ГБО - економна альтернатива

ГБО - економна альтернатива

   

З урахуванням постійного зростання цін на бензин, їздити на цьому виді пального – недешеве задоволення. Перехід на газ вигідний не тільки з огляду на економію грошей.


Для сучасного газобалонного обладнання «страшилки» про небезпеку переходу автомобіля на газ, чи про його шкідливий вплив на двигун вже не актуальні. Сьогодні технології ГБО настільки вдосконалено, що ГБО встановлюється практично на будь-який автомобіль з бензиновим двигуном та приносить багато користі та зиску власнику машини.

На думку спеціалістів, якщо автомобіль проїжджає в рік 15 000-20 000 км, то це прямо вказує на доцільність встановлення ГБО. Формула розрахунку терміну окупності встановлення обладнання не складна: (ціна газобалонного обладнання x 100) / (ціна 1 л бензину x середня витрата бензину – ціна 1 л газу x середня витрата газу) x середній добовий пробіг автомобіля. В середньому термін окупності ГБО складає 6-12 місяців, після чого встановлене обладнання починає приносити чималу економію.

Які ж переваги у газобалонного обладнання?


ЕКОНОМІЯ

  • По-перше мова, звісно ж, йде про зменшення затрат на заправку автомобіля – газ коштує значно дешевше бензину. Крім того, для роботи газової системи не потрібно прогрівати двигун.
  • По-друге, обслуговування ГБО значно дешевше за обслуговування системи бензинового двигуна. Якісно встановлене обладнання та правильна експлуатація дозволять без замін їздити 5 років.
  • По-третє,  газ не розріджує моторне мастило, тому мастило можна міняти рідше, ніж за експлуатації на бензині.
  • По-четверте, якщо водій вирішить купити нову машину, то встановлене на старому автомобілі газове обладнання можна зняти та переставити на нове авто.


ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАПАСУ РУХУ БЕЗ ДОЗАПРАВКИ


За встановленого ГБО машина набуває другу незалежну паливну систему. Це і зручно - запас руху машини без дозаправки збільшується у два рази, й надійно – у далеких поїздках можна не ризикувати й не заправлятися на незнайомих АЗС . 


ЗМЕНШЕННЯ ЗНОСУ ДВИГУНА ТА ЦИЛІНДРОВО-ТОЛОКОВОЇ ГРУПИ


Завдяки тому, що газ горить «спокійніше» за бензин та не змиває захисну плівку моторного мастила зі стінок циліндрів – двигун на газі слугуватиме в кілька разів довше! Крім того, газ, на відміну від бензину, не містить твердих часточок та домішок. Тому мотор на газовому пальному працює тихіше, м'якше та рівніше реагує на положення педалі газу, що особливо помітно під час руху у пробках. Також, газ, коли згорає, не утворює нагару на свічах, толоку та клапанах – що збільшує ресурс роботи циліндрово-толокової групи.


ЗБІЛЬШЕННЯ НАДІЙНОСТІ АВТОМОБІЛЯ


Заправка неякісним бензином або вихід з ладу бензинової паливної системи не призведуть до зупинки автомобіля. Водій може легко перемкнутися на газове пальне прямо з салону та доїхати до сервісної станції. Та, навпаки, якщо зіпсується ГБО в запасі є бензинова система – ця перевага особливо важлива для любителів подорожувати на автомобілях.


ТУРБОТА ПРО ЕКОЛОГІЮ


Забруднене повітря мегаполісів – вже реальна проблема й в Україні. Кожний автомобіліст, який переходить на екологічно більш чисте газове паливо, значно зменшує викид шкідливих речовин до атмосфери. Бо продуктами згоряння газу є вода й безпечний вуглекислий газ.


БЕЗПЕКА


Правильно встановлене газобалонне обладнання, яке регулярно обслуговується, значно безпечніше за бензинову систему. Балони міцні, герметичні та обладнані захисним клапаном. За будь-якої несправності електроніка перемкне двигун на бензин та закриє подачу газу.


МОЖЛИВІСТЬ ВИБОРУ


Якщо Ви вирішите встановити ГБО, Вам треба буде зробити вибір між пропаном та метаном. 

Метан – найдешевше та найвигідніше пальне (майже втричі дешевше за бензин), але знайти заправку з метаном не так легко через їх нечисленність. Крім того, метан знижує до 10% потужність двигуна.

Пропан - найзручніше альтернативне пальне, дозволяє економити до 40%  коштів на пальному, не зменшує потужність двигуна.

Але який би вид газу ви не обрали б, головне – це професійне встановлення та правильний добір обладнання. Тоді вам будуть забезпечені і стабільна робота обладнання, і добрі експлуатаційні показники.


До речі, лідерами у створенні та розробці газового обладнання по праву вважаються італійці.
Й саме тому салон «Італавто» пропонує повний комплекс з установки газобалонної системи: добір надійного, економного та придатного для авто ГБО, професійний монтаж, кваліфіковані консультації.

MultiAir - бензинова революція MultiAir - бензинова революція

Завдяки принципово новій технології витрата палива в бензинових моторах MultiAir знижується на 10%, а потужність, навпаки, збільшується на 10% у порівнянні з традиційними двигунами

Бензиновий двигун з приставкою «турбо» Бензиновий двигун з приставкою «турбо»

Відмінні динамічні характеристики при низькому споживанні палива, максимальний крутний момент при мінімальних обертах двигуна.

MultiJet - дизельні технології майбутнього MultiJet - дизельні технології майбутнього

Економічний, високопродуктивний, потужний і сьогодні вже зовсім негаласливий. Повний набір переваг.

ГБО - економна альтернатива ГБО - економна альтернатива

Перехід на газ вигідний не тільки з точки зору економії грошей.

Постановка автомобіля на облік у МРЕВ Постановка автомобіля на облік у МРЕВ

Одним з найважливіших етапів в житті автомобіля є його постановка на облік у МРЕВ.

Переваги FIAT Переваги FIAT

Автомобілі італійських марок з року в рік отримують найавторитетніші нагороди світового автопрому.

Покупка автомобіля в автосалоні Італавто Центр Покупка автомобіля в автосалоні Італавто Центр

Мінімум документів, оплата на банківський рахунок без комісій, оперативність оформлення.

Країни де збирають автомобілі FIAT Країни де збирають автомобілі FIAT

Чув, що у Росії почали виробляти автомобілі FIAT. Чи поставляють ці автомобілі до України?

Abarth – спеціальний підрозділ FIAT Abarth – спеціальний підрозділ FIAT

Кожний автомобіль з емблемою Abarth – це фурор на авторинку. Спортивні, потужні, ексклюзивні – вони полонять з першого погляду