Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Огляд

  Alfa Romeo Giulietta

  Напередодні столітньої річниці марки це ім'я стало даниною поваги до історії бренду Alfa Romeo та автопромисловості в цілому. Giulietta – автомобіль-мрія покоління 50-их, але цей же автомобіль вперше зробив реальним бажання мати його – першокласний комфорт та висока технологічність поєднувалися у ньому з доступністю.

  Сьогодні Центр Дизайну Alfa Romeo явив світу нову Джульєтту – спортивну машину, яка відрізняється високим маневруванням навіть на найскладніших шляхах, та разом з тим – легкістю у керуванні та комфортом у щоденній експлуатації.

  Alfa Romeo Giulietta демонструє еволюцію нового підходу марки, який був відкритий моделлю 8C Competizione. Відбулося з’єднання досягнень у царині дизайну та технологій зі сторічною історією успіху, любові до автомобільної справи та розвитку інженерної думки. Це поставило Alfa Romeo в ряд найпрогресивніших спортивних автомобілів майбутнього.

  Це спортивна альтернатива повсякденному автомобілю, яка, як і прагнули очікувати від марки Alfa Romeo, характеризується «м’язистими» формами, динамічністю відповіді на керування та значливою потужністю. Машина гарантує виключні враження від водіння. Крім того, інтер’єр її став ще просторішим, об’єм багажника збільшився. Оснащення передбачає найсучасніші системи безпеки.

  Новий компакт Alfa Romeo здатен задовольнити заправу тих, для кого важливі максимальні показники технічних характеристик, а також тих, хто хотів би придбати суперкомфортний автомобіль ексклюзивного дизайну.