Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Дизайн

  Вишуканий інтер’єр

  На створення салону цього автомобіля розробників явно надихнув інтер’єр моделі Giulietta 50-их з його обтічними формами та чіткими лініями. З іншого боку, органи управління з тумблерами в центральній частині приладової панелі нагадують дизайн сучасного 8C Competizione.

  Технічні новинки моделі Alfa Romeo Giulietta поєднуються з високоякісним проробленням дрібних деталей та дошкульною увагою до використаних матеріалів. Результат — яскраве враження від типового італійського стилю та майстерності.


  Спортивність у поєднанні з елегантністю

  Поєднавши в собі спортивність та елегантність, Alfa Giulietta втілює новий напрямок марки в царині дизайну та технологій. Цей напрямок, започаткований «суперкаром» 8С Competizione, відзначається поверненням бренду до італійських імен. Це нагадує, з одного боку, про багаті традиції торгової марки, з іншого – про її технологічні та емоційні цінності.

  Передня частина автомобіля – традиційна тридольна, доповнена вільною «варіацією на тему» класичної альфівської решітки радіатора, «підвішеної» між повітрозабірниками та фарами (світлодіодними, з функцією денних ходових вогнів). Обриси кузова нагадують купе; при цьому візуальна відсутність ручок задніх дверей, які сховані, підкреслює динамічність силуету машини.

  Дизайн задньої частини автомобіля, так само, як і його передній та бічний ракурси, характеризується могутніми лініями та створює обличчя "м’язистого" автомобіля, який в буквально тримається за дорогу. Так само, як і фари, задні блоки ліхтарів виконані з використанням світлодіодної технології – та це не тільки додатково прикрашає автомобіль, але й підвищує рівень безпеки.


  Простора, але прудка

  Alfa Romeo Giulietta має розміри та пропорції компактного автомобіля, але в той же час – достатньо великим внутрішнім простором, який забезпечує високий рівень комфорту. Об’єм багажника – 350 л. Ці вартості поєднуються з виключними динамічними характеристиками машини. Реалізовані вони завдяки прогресивним технологіям, на основі яких виготовлено кермове управління, шасі та підвіска, які забезпечують чудову маневреність та тягу. Все це робить модель Alfa Romeo Giulietta спортивною альтернативою «повсякденному» автомобілю.