Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

    Безпека

    Безпека та система динамічного контролю руху

    Alfa Romeo MiTo був створений для отримання максимального рейтингу пасивної безпеки Euro NCAP – п’ять зірок з п’яти можливих. С цією метою нова модель пропонує найвишуканіші електронні системи динамічного контролю руху автомобіля: постійно увімкнена система Vehicle Dynamic Control, яка керує важливими функціями – Hill Holder, контроль привода (тяги), допомога при екстреному гальмуванні (panic braking assistito), MSR для регулювання ковзання коліс з гори, система DST (Dynamic Steering Torque– динамічне регулювання крутного моменту кермового колеса) та електронний Q2. Всі ці системи гарантують як безпеку водіння, так і рухливість автомобіля, відповідно, його робочі характеристики.

    Alfa Romeo MiTo забезпечує повний захист для водія та пасажирів. Його забезпечують 7 подушок безпеки в серії (дві з яких багатофазні - Multistage); ремені безпеки на трьох точках з натяжниками та обмежувачами навантаження; система S.A.H.R. (Self Aligning Head Restraint).

    Крім цього, задля профілактичної безпеки Alfa Romeo MiTo оснащений передніми фарами з системою “денного освітлення” (Day Time Running Light), яка автоматично вмикає габаритні вогні коли автомобіль рухається з місця, що відповідає європейському нормативу 2012 року, та задні фари зі світлодіодами, яскравішими за традиційні лампи.