Програма Autonomy Електронні акселератори Робочі гальма Адаптовані педалі та автоматичне зчеплення Інфрачервоний пульт керування Єдиний важіль для водіїв з тетраплегією Системи посадки пасажирів Системи транспортування. Підіймачі Занижені завантажувальні поверхні


Електронний сервопривід зчеплення

Цей прилад, випробуваний експлуатацією протягом кількох років, зокрема й на спортивному автополігоні, де він чудово себе зарекомендував, усуває необхідність використання штатної педалі зчеплення. Керування зчепленням відбувається за допомогою сенсора, розташованого на важелі перемкнення передач, який, якщо його накрити долонею, активізує розімкнення зчеплення та дозволяє виконати увімкнення потрібної передачі.

Роботу приладу регулює блок управління, робочі параметри якого можна модифікувати з метою персоналізації його характеристик відповідно до потреб водія. Установка такого блоку жодною мірою не порушує оригінальних робочих характеристик автомобіля. За необхідності пристрій можна з легкістю вимкнути та поновити можливість використання штатної педалі зчеплення.