Програма Autonomy Електронні акселератори Робочі гальма Адаптовані педалі та автоматичне зчеплення Інфрачервоний пульт керування Єдиний важіль для водіїв з тетраплегією Системи посадки пасажирів Системи транспортування. Підіймачі Занижені завантажувальні поверхні


Електронний акселератор у вигляді кільця, розташованого під кермом

Система керування акселератором містить в собі концентричне кільце зі шкіряним оздобленням, розташоване під кермом автомобіля. Таке рішення дозволяє натискати на акселератор, підтягнувши кільце до керма. Розташування кільця дозволяє водію безперешкодно бачити прилади на передній панелі. У разі екстреного гальмування спеціальна система безпеки автоматично блокує вплив на акселератор.

Цей пристрій реалізується також у версії Quick Release — зі швидкоз’ємним з’єднанням. За допомогою кнопки, розташованої на кріпильному елементі, ця система дозволяє зняти кільце керування акселератором з керма. При цьому не знадобиться від’єднувати будь-яку електричну проводку. З метою підвищення безпеки водія, система не дозволяє керування акселератором у разі неправильного її монтажу.