Програма Autonomy
Електронні акселератори Робочі гальма Адаптовані педалі та автоматичне зчеплення Інфрачервоний пульт керування Єдиний важіль для водіїв з тетраплегією Системи посадки пасажирів Системи транспортування. Підіймачі Занижені завантажувальні поверхні

Програма Autonomy

Як провідний виробник одного одного з найдоступніших, зручних та ефективних засобів пересування - автомобілів, Fiat прагне забезпечити мобільність для всіх.

Послуги, які надаються в рамках програми Autonomy, були розроблені щоб зробити водіння та подорож більш комфортними та безпечними у будь-яких умовах. Створена у 1994 році, програма Autonomy – це особливий проект, мета якого полягає у розробці обладнання, яке можна встановити у будь-які автомобілі та дозволяє полегшити доступ та надати більший комфорт та незалежність для водіїв і пасажирів з обмеженими можливостями.

В рамках своєї всесвітньої програми Autonomy Fiat розробила пристрої для легкових та легких комерційних автомобілів, такі як анатомічні сидіння, поворотні та розсувні сидіння та спеціальні підіймачі для ортопедичних колясок. Fiat Scudo, Ducato та Doblo MPV, наприклад, можуть бути адаптовані для розміщення ортопедичних колясок позаду передніх сидінь.