Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Стиль

  За 30 років своєї історії Panda стала справжньою улюбленицею італійців. Практичний, функціональний, економний та водночас прогресивний, з огляду технічних рішень, автомобіль не раз очолював рейтинг авто які найкраще продаються в Італії, а у 2004 році був визнаний «Кращим автомобілем року» у Європі.

  Fiat Panda третього покоління стала ще більш комфортабельною, місткішою, функціональнішою, технологичнішою та безпечнішою. При цьому вона не втратила кращих переваг першого та другого поколінь. Цей «розумний» автомобіль ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п’ятидверного компакта. Додайте до цього сучасний та гармонійний зовнішній вигляд Panda та ви переконаєтеся, що цей автомобіль – сплав оригінального дизайну з функціональною корисністю.

  Екстер’єр

  Panda – синонім статечності та практичності, що пречудово відбивається й у її привабливому екстер’єрі, який створює відчуття стабільного, безпечного автомобіля. Розробники нової Панди постаралися зробити максимально корисним простір її салону при мінімальних габаритах автомобіля.

  Залишаючись і надалі компактним автомобілем, Panda має солідний рівень пасажирського простору та один з найпросторіших багажників у своєму сегменті. Об’єм багажного відділення – 225 літрів, які при зсунутих задніх сидіннях перетворюються на 260, а зі складеними кріслами об’єм досягає 870 літрів.

  Новий капот, нові опуклі округлі фари з денними ходовими вогнями, рознесені задні ліхтарі, третій стоп-сигнал та випнуті колісні арки, які мають покращити аеродинамічну ефективність - Fiat Panda стала більш впевненою та стильною.

  Інтер’єр

  При створенні нової Panda було запропоновано нову концепцію простору: місткий, функціональний та зручний салон, який за жодним параметром не поступається транспортним засобам більш високого класу. Нова приладова панель, яка нагадує панель першої серії моделі, містить кермове колесо, радіо та основні елементи керування.

  Крім того, там розташовані вентиляційні отвори та подушка безпеки пасажира. Всі системи легкі у керуванні та зручні для використання. Завдяки численним речовим відсікам та різноманітним конфігураціям передніх та задніх сидінь підвищено модульність салону.

  Так, нова Panda є єдиним автомобілем у своєму класі з регульованим заднім сидінням. Також Panda опційно може оснащуватися переднім пасажирським сидінням, яке складається, це дозволяє отримати максимальний завантажувальний простір для вашого вантажу.