Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Multiair

  Бензинові двигуни Panda оснащені інноваційною системою MultiAir, яка керує потоками повітря, необхідного для згорання.
  Запатентована підрозділом FPT (Fiat Powertrain Technologies), ця технологія забезпечує оптимальні моменти відкриття впускних клапанів окремо для кожного циліндра. Це дозволило підвищити об’ємний ККД двигуна та вдосконалити його характеристики:
  • збільшення максимальної потужності на 12% *
  • збільшення крутного моменту на низьких обертах на 15%
  • зниження витрат пального на 15%
  • скорочення об’єму викидів СО2 на 16% *
  • більш швидкий відгук на керування педаллю акселератора.

  Multijet

  На автомобілях Panda встановлені інноваційні дизельні мотори з системою MultiJet Common Rail другого покоління. Це прогресивні двигуни з високотехнологічними інжекторами, здатними з підвищеною точністю регулювати кількість дизельного пального, яке впорскується до камери згорання. В результаті знижується шум, вібрації, об’єм викидів СО2 (на 30% у порівнянні з MultiJet Common Rail першого покоління) та, звичайно, витрати пального – в середньому на 2%.
  Двигун 1.3 MultiJet доступний у версії Euro 5 та оснащується сажним фільтром у базовій комплектації, а також системою Start&Stop, що робить його ще більш економним та екологічним.

  Start&Stop

  Спеціально для експлуатації автомобіля в режимі міських поїздок розроблена система Start&Stop, яка автоматично вимикає двигун під час зупинок автомобіля у транспортному потоці. Наприклад, якщо Ви зупинилися на червоне світло, то для автоматичного вимкнення двигуна Вам достатньо буде встановити важіль КПП у нейтральне положення. При цьому залишаться активними всі функції, які відповідають за комфорт та безпеку на борту автомобіля (кондиціонер, магнітола, склоочисники).
  Ця технологія, призначена піклуватися про зниження експлуатаційних витрат та про довколишнє середовище, дозволила досягти таких переваг:
  • зниження витрат пального до 10% у міському циклі;
  • скорочення об’єму шкідливих викидів;
  • висока надійність в експлуатації та комфорт для водія та пасажирів.
  Система Start&Stop входить до базової комплектації всіх бензинових та дизельних двигунів автомобіля Panda, які відповідають екостандарту Euro 5.

  Індикатор перемкнення передач

  На всіх двигунах Panda, які оснащені системою Start&Stop, передбачено наявність індикатора перемкнення передач (Gear Shift Indicator, GSI). Це дозволяє ще більшою мірою скоротити витрати пального та шкідливі викиди до довколишнього середовища.
  Подібно до другого пілота-помічника, GSI підкаже Вам найбільш оптимальний момент для перемкнення передачі, щоб потенціал двигуна Вашого Punto використовувався найбільш ефективно. Наприклад, підвищити передачу, щоб згорання могло відбуватися за біднішої суміші, або ж понизити – щоб максимально використати крутний момент двигуна. Застосування даної технології приносить швидкі та наочні результати – більший комфорт у поїздці, економніші витрати пального та зниження викидів до атмосфери.

  ECO:Drive

  Функцію «Еко-Драйв» ще називають особистим тренером з екологічного водіння. Бо ця інноваційна та проста у використанні програма аналізує манеру керування автомобілем та формує індивідуальні рекомендації з водіння, які дозволяють знизити використання пального та викиди вуглекислого газу. Функція доступна для всіх Panda, оснащених системою Blue&Me™.

  Система Eco-Drive є результатом різноманітних наукових дослідів та провідних технологій, розроблених у царині охорони довколишнього середовища. Вона допоможе вам краще зрозуміти характер вашої «панди» та оптимізувати стиль водіння, в результаті чого витрати пального можуть скоротитися до 20%.