Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

    Якість

    Взірець італійського дизайну та ноу-хау, нова Panda – це черговий етап вдосконалення успішної моделі, призначеної зміцнити позиції марки Fiat як безперечного лідера у категорії сіті-карів. Тому компанія Fiat Group Automobiles мала за мету забезпечити високу якість всіх етапів розробки та конструювання виробу. Такий виробничий процес може бути реалізований тільки за відповідних високотехнологічних заводських умов. Саме тому промислові потужності заводу в Поміл’яно д'Арко біля Неаполя піддалися повній реконструкції, було встановлено найновіше обладнання. Зокрема, в секторах збирання та підготовки автомобіля до пофарбування, а також в інноваційному «Центрі якості». Ці нові системи є найпрогресивнішими не тільки серед тих, які має Fiat, – це ще й одні з поміж найпрогресивніших систем у світі.

    Об’єм інвестицій склав 800 мільйонів євро, співробітники пройшли 200 тисяч годин навчання, на розробку продукту пішло більше 2 мільйонів годин та 250 тисяч годин - на процес розвитку. У збиранні автомобіля задіяні більше 600 роботів останнього покоління, 235 поставників беруть участь у виробництві потужністю 1050 автомобілів на добу. У Поміл’яно було доведено до досконалості технологічний та організаційний досвід, що дозволило запустити виробництво за рекордно короткий термін 12 місяців.

    Результатом став автомобіль, який втілює в собі любов до автоінженерного мистецтва, потенціал бренду, заснованого більше ста років назад. Fiat Panda – результат роботи, професіональна гордість тисяч людей - техніків, робочих та менеджерів, які протягом тривалого часу працювали над створенням машини в конструкторських бюро, на заводах та в офісах.