Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Стиль

  500C – стильний автомобіль. Велике лобове скло збільшило його оглядовість та надало йому елегантності. Стійки автомобіля, прикрашені логотипом 500С, гармонійно підтримують чистоту ліній екстер'єру. Задня частина автомобіля прикрашена традиційним хромованим молдінгом, який вигідно підкреслює контраст між м’яким верхом та сталевим кузовом.

  Стиль автомобіля Фіат 500С проявляється у деталях. Наприклад, у кольорових. Майбутній власник цього іміджевого кабріолета може зупинити свій вибір на одному з 11 ретро та ультрасучасних забарвлень кузова, які гармонійно поєднуються з трьома кольорами м’якого верху. А багатий вибір додаткових деталей та аксесуарів (оббивка салону та дизайн колісних дисків, стікери та бейджі на молдінги, чохли для ключів та багато іншого) дозволять кожному створити СВІЙ кабріолет.

  Стильність інтер’єру салону виявляється у деталях: в ексклюзивних матеріалах (наприклад, вишуканому оздобленні салону шкірою Pelle Frau) та у виточених лініях. Хромовані деталі салону та приладова панель у тон кузова з логотипом 500С створюють той самий шарм автомобіля, який збільшує й без того численну армію шанувальників кабріолета Фіат. А багато практичних та зручних відділень створюють комфорт для водія та пасажирів, та дозволяють насолоджуватися подорожжю.

  М’який верх

  Відкидний верх 500С значно більше, ніж з’ємний дах. Це виявлення типового італійського стилю життя – відкритого та товариського, який дарує вам можливість нових зустрічей.

  Колір м’якого верху не обмежено традиційним чорним. Ваш кабріолет може також бути прикрашений червоним або кольору слонової кісти дахом. Ще одна перевага відкидного верху Фіат 500С – покращений механізм відкриття та закриття даху, що дозволяє відкривати верх автомобіля або з салону, або за допомогою дистанційного керування.

  З’ємний дах виготовлено з двошарового матеріалу, який забезпечує добру ізоляцію салону ззовні та, у той же час, внутрішній комфорт. Під час його проектування застосовано цікаві технічні рішення. наприклад, у дах вбудовано скляне заднє вікно з системою обігріву, а також спойлер, який має функцію третього стоп-сигналу.

  Зсувний дах Fiat 500С має три положення. За вашим бажанням він може бути складений повністю, що забезпечує цілковите відчуття єднання з дорогою, небом і вітром. Також ви можете зсунути дах у проміжне положення, залишивши задню частину зі спойлером та вікном закритою, або відкрити тільки передню частину даху над водієм та переднім пасажиром.

  Крім того, завдяки оригінальній системі складання дах не заважає доступу до багажника навіть у відритому вигляді.