Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екологичність

  Турбота про довколишнє середовище.

  Fiat 500С – один з найекологічніших автомобілів у своєму класі. Цікавий факт – автомобіль на 95% складається з перероблюваних та екологічно безпечних матеріалів. Він має найбільш екологічно чистий салон, а двигуни відповідають суворим стандартам Euro 5.

  Start&Stop

  Однією з переваг Fiat 500С є можливість його оснащення системою Start&Stop – інноваційним та ефективним інструментом, який дозволяє в умовах пробок та частих зупинок на світлофорах, різко скоротити витрати пального та викиди CO2.

  Схема роботи системи Start&Stop дуже проста: коли автомобіль стоїть на місці, наприклад, на світлофорі якщо важіль перемкнення передач переведено у нейтральне положення та не натиснута педаль зчеплення, двигун вимикається. Для запуску двигуна достатньо витиснути педаль зчеплення та включити передачу. Ця система, у поєднанні з застосуванням сучасних роботизованих коробок передач Dualogic, дозволяє економити близько 10% пального. Система Start&Stop входить до стандартної комплектації з двигуном 1,3 Multijet 16v 95CV.

  Еко-Драйв

  Функцію «Еко-Драйв» ще називають особистим тренером з екологічного водіння. Бо ця інноваційна та проста у використанні програма аналізує манеру керування автомобілем та формує індивідуальні рекомендації з водіння, які дозволяють знизити використання пального та викиди вуглекислого газу. Функція доступна для всіх «п’ятисотих», оснащених системою Blue&Me™.

  Система Eco-Drive є результатом наукових дослідів та використання провідних технологій, розроблених у царині охорони довколишнього середовища. Вона допоможе вам краще зрозуміти характер вашого «п’ятисотого» та оптимізувати стиль водіння, в результаті чого витрати пального можуть скоротитися до 20%.