Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Безпека

  Фіат 500С забезпечує максимальний рівень превентивної, пасивної та активної безпеки, завдяки чому заслужив найвищі оцінки у різноманітних тестах визначення рівня безпеки.

  Активна

  Фіат 500C має все необхідне, щоб відповідати останнім вимогам щодо пасивної та активної безпеки. Кабріолет оснащено численними електронними системами, які контролюють поведінку автомобіля у русі. Серед них – системи ABS з EBD (електронне розподілення гальмівних зусиль), які встановлюються в базових комплектаціях всіх версій 500С, а також ESP з ASR/MSR, HBA та Hill Holder – у базі для версії з 100-сильним 16-клапанним двигуном об’ємом 1.4 та в якості опції для версій з іншими двигунами.

  ESP – це система електронної стабілізації автомобіля у русі, яка попереджає заноси. ASR/MSR - система, яка запобігає пробуксуванню передніх коліс під час прискорення або уповільнення автомобіля на ковзких поверхнях. HBA - пристрій, який надає допомогу під час екстреного гальмування, а Hill Holder полегшить початок руху з місця на уклонах, завдяки чому відпадає необхідність використання ручного гальма.

  Більш того, у комплектації з двигуном 1.3 Multijet 16v 95 к.с. встановлюється стабілізатор поперечної рівноваги, який підвищує стабільність автомобіля у русі, покращує його керованість та маневреність.

  Пасивна

  Пасивний захист забезпечено в першу чергу корпусом автомобіля, який виготовлено з надміцних сортів сталі. Крім того, салон має зони прогнозної деформації та систему подушок безпеки (до 7 подушок в максимальній комплектації: фронтальні двофазні, бічні, віконні, а також унікальна подушка безпеки для колін водія).

  Для безпеки дітей встановлено кріплення для дитячих крісел Isofix, які забезпечують надійне встановлення крісла в салоні.

  Відкрийте для себе кабріолет Fiat 500С, який створений, щоб зробити Ваше життя яскравішим!