FIAT 500 від 395000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Концепція

  Відродження легенди

  У 2007 році, через 50 років після народження, він повернувся – легенда італійського автопрому – Fiat 500. Та знову приголомшливий успіх, звання «автомобіль року 2008», попит, перевищує усі сподівання. У чому ж успіх Fiat 500?

  Звісно ж, в його індивідуальності. У потоці машин, які важко відрізнити одну від одної, маленький, яскравий та стильний "Чинквеченто" (що італійською значить «п'ятсот») завжди привертає увагу до себе. Крім того, новий Fiat 500 був створений за участі його шанувальників – їм надали можливість висловлювати свої побажання та вимоги до майбутнього автомобіля. Кращі ідеї було враховано та використано під час розробки нової моделі, тому результат перевищив всі очікування.

  4 липня 2007 року відбулася прем’єра Fiat 500 – автомобіля, побудованого людьми та для людей. Всі провідні світові ЗМІ навипередки розповідали про відродження культової італійської машини, автомобільної ікони  60-х – «Чинквеченто». Попит на стильний та позитивний «п’ятисотий» перевершив усі очікування, та концерну Fiat довелося збільшити попередньо заплановані об’єми виробництва. До третього дня народження оновленого автомобіля його власниками стали більше 500 тисяч людей в усьому світі, які полюбили "Чинквеченто" за прямий характер, безсумнівну оптимістичність та неймовірну стильність.

  Новий Fiat 500 вже завоював велику кількість нагород, у тому числі найбільш бажані та престижні: «EuroCarBody 2007», «Авто Європа 2008», «Автомобіль року 2008» та «Кращий автомобільний дизайн року 2009». Але найбільшою нагородою автомобілю та його творцям є любов до «п’ятисотого» величезної кількості людей, число яких зростає з кожним днем.

  Fiat 500 – довершеність та стиль у кожній деталі!