FIAT 500 від 395000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Участь у дизайні

  Вперше в автомобільній історії, у процесі проектування Fiat 500 були задіяні звичайні люди з усього світу. FIAT попросив всіх, хто небайдужий до ідеї відродження легендарного «п’ятисотого», висловити свої побажання щодо форми та змісту автомобіля який створювався. Велика кількість прихильників «Чинквеченто» підтримало ініціативу FIAT та залишило на сайті www.fiat500.com тисячі ідей та побажань, які, з допомогою інженерів та дизайнерів, було перетворено в реальні проектно-конструкторські рішення.

  Результатом цієї величезної спільної праці стала унікальна особливість «п’ятисотого» - він має більше 500 тисяч можливих варіацій моделі (колір автомобиля, значки, наклейки на автомобіль, конфігурації салону, варіанти дисків й т.і.). Саме це й робить «Чинквеченто» таким надзвичайним автомобілем.

  Функціональне проектування

  Оригінальність, м'які та заокруглі риси, симпатичний та бешкетний характер – ось він - FIAT 500. Крім того, автомобіль має багато посилань на оригінальний Cinquicento 1957 року: це й поєднання круглих передніх фар та переднього бамперу, витончені хромовані дверні ручки, кермове колесо та важіль перемкнення передач, оздобленні у ретро-стилі. У стильних колісних арках знаходяться колісні диски з логотипом 500.

  Ви можете обрати свій улюблений колір з 12 оригінальних кольорів кузова, кожному з яких буде відповідати вставка на панелі приладів, а також підібрати оздоблення салону тканиною чи шкірою, та один з дев'яти видів колісних дисків – все це дозволить Вам створити свій, індивідуальний Fiat 500.