FIAT 500 від 395000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екологічність

  Турбота про довколишнє середовище.

  Fiat 500 дійсно турбується про природу. Вже на етапі проектування автомобіля була поставлена задача використовувати під час виробництва машини матеріали та компоненти, які можна переробляти. В самому «п’ятисотому» використані провідні технічні рішення для захисту довколишнього середовища протягом всього терміну життя автомобіля.

  В результаті було отримано автомобіль, який на 95% складається з перероблюваних та екологічно безпечних матеріалів.

  Start&Stop

  Однією з переваг Fiat 500 є можливість його оснащення системою Start&Stop – інноваційним та ефективним інструментом, який дозволяє в умовах пробок та частих зупинок на світлофорах, різко скоротити витрати пального та викиди CO2.

  Схема роботи системи Start&Stop дуже проста: коли автомобіль зупиняється на світлофорі або у пробці, якщо важіль перемкнення передач переведено у нейтральне положення та не натиснута педаль зчеплення, двигун вимикається. При цьому всі необхідні функції залишаються активними.

  Для запуску двигуна достатньо витиснути педаль зчеплення та увімкнути передачу. Ця система, у поєднанні з застосуванням сучасних роботизованих коробок передач Dualogic, дозволяє економити близько 10% пального. Система Start&Stop входить до стандартної комплектації з двигуном 1,3 Multijet 16v 95CV.

  Еко-Драйв

  Еко-Драйв: ваш особистий тренер з еко-водіння. Функція доступна для всіх «п’ятисотих» з системою Blue&Me™. Це нова та революційна система, яка аналізує реальне споживання пального та викиди CO2 в залежності від вашого стилю водіння. Спираючись на ці результати, система дасть кілька корисних порад, щоб знизити витрати пального та викиди СО2, а також зробити водіння більш екологічним.  Система Eco-Drive є результатом масштабних наукових дослідів та провідних технологій, розроблених у царині охорони довколишнього середовища. Вона допоможе вам краще зрозуміти характер вашого «п’ятисотого» та оптимізувати стиль водіння, в результаті чого витрати пального можуть скоротитися до 20%. Вся інформація фіксується системою, а потім, завдяки порту USB та стандартному флеш-диску, може бути завантажена на будь-який комп’ютер.