FIAT 500 від 395000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Безпека

  Створений з дотриманням найсуворіших стандартів безпеки, Fiat 500 має унікальний для свого класу рівень безпеки. За безпеку пасажирів Fiat 500 отримав 5 зірок – найкращу оцінку в серії краш-тестів EuroNCAP. Захист водія та пасажирів забезпечує надміцний сталевий корпус та система подушок безпеки.

  «П’ятисотий» є єдиним автомобілем у своєму класі, який може запропонувати вже у стандартній комплектації до 7 подушок безпеки: передні подушки безпеки водія та пасажира, бічні подушки безпеки, подушка безпеки для колін водія.

  Fiat 500 також оснащений великою кількістю електронних систем безпеки, таких як ABS+EBD (система електронного розподілу гальмівних зусиль), системою ESP з ASR/MSR, HBA та Hill Holder (у базовій комплектації з двигунами 1.4 16v 100 к.с., а також опційно на інших моделях).

  ESP є системою електронної стабілізації, яка допомагає зберегти траєкторію автомобіля та запобігає його заносу. Система ASR/MSR запобігає проковзуванню передніх коліс під час прискорення та гальмування, що дозволяє «п’ятисотому» впевнено почувати себе на шляховій поверхні з низьким зчепленням. HBA – система допомоги під час екстреного гальмування, Hill Holder - система, яка надає допомогу під час руху автомобіля вгору.

  Крім того, з двигуном 1.3 Multijet 16v на Fiat 500 встановлюється стабілізатор поперечної стійкості задньої підвіски, що підвищує комфорт та покращує керованість автомобіля. Для забезпечення безпеки Fiat 500 також оснащений системою, яка включає аварійні сигнали в разі екстреного гальмування, та кріпленнями Isofix для дитячих крісел.