FIAT 500L від 469446 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 року
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Дизайн

  У Fiat вирішили поексплуатувати ностальгічну тему і підготували більш великий та п'ятидверний Fiat 500L. Незважаючи на схожість у назві та деякі стилістичні рішення, «500L» - це абсолютно самостійна модель, яка покликана збільшити продажі Fiat вже у В-класі.

   

   

  Для Fiat новинка 500L - це не просто нова модель, а нова епоха у В-класі, де позиції італійського виробника традиційно сильні. Це фактично нова архітектура кузова для В-класу, яка вже ближче до компактвена, ніж до класичних хетчбеків: великий внутрішній простір, можливість трансформацій салону, величезна кількість варіантів обробки салону і яскрава індивідуальність. Насправді, сьогодні жоден автомобіль В-класу не може похвалитися таким набором можливих виконань. А перевезти в салоні вантаж довжиною 2,4 м не під силу навіть більшим авто.

  Екстер'єр

  Практично квадратному кузову, дизайнери примудрилися надати дуже елегантні форми. Особливо підкреслює статус двоколірне забарвлення, притому в залежності від кольору, варіанти можуть бути найсміливіші (3 кольори для даху, 11 кольорів кузова, 3 варіанти забарвлення дисків і 4 різних комплектації - всього 333 можливих варіанти виконання). Вперше у В-класі з'явилися трикутні глухі віконця біля лобового скла, - якесь подібне рішення було і на Fiat 600 Multipla, так що італійські дизайнери витримали історичну лінію.

  Але головні дизайнерські «фішки» - це стилізація під «п'ятисотий», це і використання круглої оптики і характерна «посмішка». Наступність з «п'ятисотим» фантастична: коли бачиш 500L, здається, що це «роздутий» Fiat 500, але коли вони поруч, стає зрозуміло, що це абсолютно різні машини.

  Інтер'єр

  Усередині Fiat 500L приємно вражає. По-перше, тут стільки місця, що навіть не віриться, що їдеш в маленькому авто. Стильне кермо лише додає антуражу всередині. Обсяг додає і високий панорамний (1,5 м 2) дах (як опція) і вдала компоновка.

  Управління мікрокліматом за допомогою зручних «крутилок», легко читані прилади і монітор тач-скрін - ніби все дуже просто, але зручно.

  А кольорові або замшеві декоративні вставки на панелі приладів виглядають доречно і стильно. Залежно від комплектації, вставки можуть або повторювати колір кузова, або бути обтягнуті красивою замшею. Всього близько 1500 варіантів обробки інтер'єру.

  Пасажири на задньому ряду сидінь порадіють простору, безлічі відсіків і кишень і жодного разу не поскаржаться на низьку стелю. Сидіння з відмінним профілем та оббивкою що легко миється.

  Багажник - мрія кожного автомобіліста, він правильної форми і вміщує 400 л - лідер у класі. До того ж, він розділений перегородкою на два відсіки, де її можна легко переставляти і міняти висоту основної ємності.