FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Салон

  Трансформація салону

  Просторий та наповнений світлом салон – гордість Nuovo Doblo. В зависимости от комплектації це може бути як 5-ти, так та 7-ми місний автомобіль. Додайте до цього великий багажний відсік, мінімальний об’єм якого складає 790 літрів, та ви отримаєте наймісткіший фургон у своєму класі.
  Завдяки своїм можливостям Новий Добло дозволяє обирати ідеальний варіант трансформації салону для всієї сім’ї: просторий 5-місний з величезним багажником або з максимальною пасажиромісткістю 7–місний салон.


  Верхняя полка

  Проста та елегантна полиця, розташована над лобовим склом, зручна для зберігання дрібних предметів. До неї можна покласти та за необхідності легко дістати документи, мапи, серветки – загалом будь-які речі, які завжди мають бути під рукою.


  Бардачок

  Розташований у правій частині передньої консолі, бардачок Нового Добло має підвищену місткість – до нього можна покласти навіть невеликий ноутбук.


  Місце для пляшки

  На полиці, розташованій над бардачком, є спеціальне місце для пляшки з напоєм, а у центральному тунелі, в районі ручного гальма, є два зручних відділення для пляшек з напоями: передні для стакану та задні для великої пляшки з водою.


  Кишені у задніх дверях

  Задні двері FIAT Nuovo Doblo оснащені великими та функціональними кишенями, у яких можна зберігати дрібні аксесуари. це дозволяє підтримувати порядок у салоні автомобіля та за необхідності швидко знайти необхідні речі.

  Сидіння

  7 пасажирських місць

  У Новому Добло з комфортом можуть розташуватися до 7 пасажирів.
  Сидіння водія зручне та комфортабельне: воно має продільне регулювання та можливість індивідуального налаштування нахилу спинки. Додаткове сидіння може оснащуватися важелями регулювання по висоті та настройки поперекової опори, що дозволяє підібрати оптимальну позицію водія під час керування автомобілем.
  На замовлення справа від сидіння водія може бути встановлено підлокітник, а також для обох передніх крісел може бути доступна функція підігріву.


  Місце пасажиру

  Пасажирське сидіння може оснащуватися стільницею. А за допомогою кількох простих рухів ви можете скласти сидіння вперед та отримати зручний столик.


  Задні сидіння

  У стандартній комплектації у Нового Добло є другий ряд з трьома пасажирськими сидіннями. Семимісний варіант оснащено третім рядом роздільних сидінь, які за необхідності можна швидко зняти. Таким чином ви можете максимально врівноважити простір між пасажирами та багажним відділенням в залежності від цілі поїздки.
  Пасажирські сидіння другої лінії розташовано дещо вище передніх крісел, що покращує огляд для тих, хто сидить позаду. це відмінне рішення для сім’ї, яка любить подорожувати.

  Автомагнітола

  У Nuovo Doblo може бути встановлена як CD магнітола, так і програвач CD-MP3. Система включає в себе 2 фронтальні твіттера (діаметр 38 мм), 2 низькочастотні динаміки (діаметр 130 мм), встановлені на передніх дверях та 2 широкосмугові динаміки (діаметр 100 мм), розташовані у задній частині салону.

  Клімат-контроль

  Новий Добло оснащено найсучаснішою системою кондиціювання повітря, яка забезпечить комфортне перебування в автомобілі у будь-яку пору року. ви можете обрати модифікацію автомобіля, оснащену кондиціонером з ручним керуванням або версію з автоматичним клімат-контролем. У порівнянні з попередніми моделями Добло розподілення повітря в автомобілі покращилося на 20%-30%, що найкращим чином задовольнить ваші потреби.

  Підвіска

  На Nuovo Doblo встановлена інноваційна задня підвіска «Dual-Link», яка робить поїздку на Nuovo Doblo максимально комфортною. Цей тип підвіски значно знижує як вертикальні, так і горизонтальні вібрації, що значно зменшує рівень шуму в салоні. Крім того, підвіска забезпечує максимальне зчеплення з дорожнім покриттям та, у наслідок, створює найкращу керованість та маневреність.

  Інше

  Nuovo Doblo оснащено спеціальними системами, які дозволяють отримати справжнє задоволення від водіння як під час тривалих поїздок, так і в режимі міського трафіку.


  Круїз-контроль

  Корисна та зручна система, яка дає можливість з максимальним комфортом керувати автомобілем на тривалих ділянках автомагістралей. Круїз-контроль автоматично підтримує постійну задану швидкість руху. Для цього необхідно набрати необхідну швидкість (але не менше 30 км/г), включити систему спеціальною кнопкою, розташованою на важелі ліворуч від стернової колонки, прибрати ногу з педалі газу та подорожувати з усіма зручностями. Щоби вимкнути круїз-контроль треба просто нажати педаль гальма або зчеплення.


  Датчики паркування

  Звуковий сигнал, який повідомляє про наявність перепони позаду автомобіля, значно полегшить маневрування в обмеженому просторі або в умовах поганого видимості. Датчики паркування інтегровані в задній бампер та активізуються автоматично з включенням заднього ходу. Чим довші паузи між сигналами, тим більше відстань до перешкоди. Безперервний сигнал вказує що до перешкоди залишилася гранично допустима відстань.