FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

    Огляд

    Світова прем’єра нового Fiat Doblo – першого «простору для сім’ї»

    Зустрічайте новий Doblo – автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішено питання простору. Простору, який можна розділити з сім’єю та друзями. Простору для тих, хто подорожує та любить бути в компанії. Для тих, хто обирає Doblo своїм партнером в роботі або на відпочинку.

    Розробники цієї моделі дотримувалися найсуворіших вимог до функціональності та комфорту. Для цього простір інтер’єру автомобіля використано максимально раціональним чином. Розташуватися в ньому може до семи осіб. це справжній «сімейний» простір, для якого забезпечено високий рівень безпеки, економічності та екологічності.

    У порівнянні з попередньою версією, яка була продана у кількості приблизно мільйону одиниць, ця модель цілком обновлена щодо стиля, двигунів та технічних характеристик. Ці аспекти зробили новий Fiat Doblo «кращим у класі» - як з точки зору місткості, так і стосовно зниження шкідливих викидів. Все це досягнуто завдяки новій платформі, збільшеному пасажирському простору (з колісною базою в 2755 мм, максимальною у цьому сегменті), просторому багажному відсіку об’ємом в 790 л, зниженню викидів вуглекислого газу (129 г/км для двигуна Multijet 1.3 потужністю 90 л.с. – мінімальна кількість у даній категорії), традиційному обладнанню безпеки та високій модульності інтер’єру, яку забезпечують сидіння які складаються та забираються.