FIAT Nuovo Doblo Panorama від 471000 UAH Ціну вказано станом на 01 серпня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екстер’єр

  Широке лобове скло, обмежене чорними глянцевими стійками, вишукано вигнутий капот, який переходить у м’язистий бампер, стильна решітка радіатора, прикрашена по центру емблемою FIAT – новий Добло як справжній Італієць – сильний, впевнений, харизматичний.


  Дзеркала

  Дзеркала з інтегрованими вказівниками поворотів дуже функціональні та забезпечують відмінний бічний огляд.


  Задні двері

  Відмінною рисою сучасного дизайну нового Doblo, яка привертає увагу з першого погляду, є величезні цільні задні двері. Їх м’які лінії та велика засклена поверхня підкреслює, що новий Doblo – автомобіль з максимальним у своєму класі «жилим» простором. Логотип FIAT, розташований у її центрі, гармонічно поєднується з задніми ліхтарями. Закриті задні двері майже повністю приховують задній бампер, що надає образу автомобіля стилістичну довершеність.


  Розсувні бічні двері

  Широкі зсувні вічні двері не тільки ідеально поєднуються з загальним дизайном Нового Добло, але й забезпечують зручну посадку пасажирів та роблять процес завантаження ще більш комфортнім. Італійці врахували й функціональні можливості бічних дверей: вперше на них можна встановити електричні склопідйомники, а на дверних картах з’явилися зручні кишені для дрібних речей.
  Дуже практичні й внутрішні ручки – завдяки вбудованому у них механізму активації відкриття та закриття дверей стало максимально комфортним та зручним.

  Інтер’єр

  Ергономіка

  Ергономіка, функціональність та комфорт - характерні риси інтер’єру нового Doblo,
  в якому велику увагу було приділено вибору матеріалів та варіантів оббивки. Велике лобове скло та широкі бічні вікна підсилюють відчуття простору в салоні та дають чудовий огляд. Приладова панель виглядає біль елегантною, а на практиці ще й виявляється комфортною завдяки великій кількості зручних поличок та відсіків.


  Передняя панель

  Передня панель, з покращеною якістю оздоблення та ергономіки, стала ще більш комфортною та функціональною. Основні елементи керування розташовані на ній максимально зручно, що забезпечує водію легкий доступ до всіх необхідних функцій та дозволяє впевнено, не відволікаючись від дороги, керувати автомобілем. Модернізація передньої панелі посилила й її практичність: у верхній частині розміщені блок приладової панелі, зручні полички та кишені для невеликих речей. У центрі передньої панелі ергономічно розташована магнітола та блок клімат-контролю з основними функціями керування, важіль перемкнення передач. У нижній частині, з боку пасажиру, знаходиться великий рукавичний ящик.