FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  MultiJet

  Всі дизельні двигуни Нового Добло оснащені найновішою системою впорскування MultiJet Common Rail другого покоління. Ця система використовує високотехнологічні інжектори та здатна з підвищеною точністю регулювати кількість дизельного пального, яке впорскується до камери згорання. Ця стратегія дозволила зменшити на 2% витрати пального та близько на 30% скоротити об’єм викидів CO2 (у порівнянні з MultiJet Common Rail першого покоління).

  DPF

  Всі двигуни MultiJet Нового Добло відповідають найсучаснішим стандартам та оснащуються моноблочним сажним фільтром DPF, який дозволяє знизити рівень викидів до атмосфери твердих часток з дизельних двигунів. Використання моноблочного сажного фільтру призводить до зниження витрат пального та зменшення викидів CO2.

  Start&Stop

  Розроблена спеціально для експлуатації у міському режимі, система «Старт-стоп» автоматично вимикає двигун під час короткочасної зупинки автомобіля. Наприклад, на світлофорі ви включаєте нейтральну передачу та система «Старт-стоп» автоматично вимикає двигун. При цьому активними залишаються всі функції, які забезпечують комфорт та безпеку на борту автомобіля (кондиціонер, магнітола, двірники). Ця технологія, має турбуватися про зниження експлуатаційних витрат та про довколишнє середовище, та дозволяє досягнути таких переваг:

  • зниження витрат пального у міському циклі;
  • зниження об’єму шкідливих викидів;
  • високу надійність в експлуатації та комфорт водія та пасажирів.

  Система «Старт-стоп» може встановлюватися на будь-яку модель Нового Добло, незалежно від двигуна.

  GSI

  На всі двигуни Нового Добло, оснащені системою «Старт-стоп», встановлюється індикатор перемкнення передач GSI. Пристрій, який дозволяє в ще більшій мірі скоротити витрати пального та шкідливі викиди у довколишнє середовище. Наче другий пілот-помічник, GSI підкаже Вам найбільш оптимальний момент для перемкнення передачі, аби потенціал двигуна використовувався найбільш ефективно. Наприклад, завдяки підвищенню передачі, аби згорання могло відбуватися при більш збіднена суміш, або ж пониженню – аби максимально використати крутний момент двигуна. Застосування цієї технології приносить швидкі та наочні результати – більший комфорт під час подорожі, економну витрату пального та зниження викидів до атмосфери.