FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Blue&Me™

  Система Blue&Me™ є інноваційним пристроєм, який докорінно змінює концепцію мультимедійних технологій в автомобілі та обміну інформацією з зовнішнім світом. Система створена корпорацією FIAT разом з Microsoft та Magnetti Marelli. Технологія Blue&Me™ дозволяє просто та безпечно телефонувати, прослуховувати вхідні SMS, керувати телефонною книгою та слухати улюблену музику, не відволікаючись от управління автомобілем. Керувати системою Blue&Me™ можна за допомогою голосових команд або клавіш управління на кермі, а також інформації, яка виводиться на приладову панель, тому ви можете з комфортом користуватися телефоном, навіть якщо він знаходиться в кишені або у сумочці, а також прослуховувати музичні файли у різноманітних форматах, збережені на флеш-картці, встановленій в USB-порт. Також ви можете підключити в USB-порт свій мобільний телефон або iPod через спеціальний перехідник.

  Крім того, спеціальна програма системи Blue&Me™ зможе проаналізувати Ваш стиль водіння та дасть вам цінні поради щодо зменшення витрат пального та зниження викидів до атмосфери.

   

  Blue&Me™-TomTom

  Система Blue&Me™-TomTom  є наступним кроком в еволюції системи Blue&Me™. Вона створена FIAT разом з компанією TomTom, яка спеціалізується на супутникових навігаційних GPS системах. Blue&Me™-TomTom  - це найбільш прогресивна портативна навігаційна система, яка вдало поєднує в собі інформаційно-розважальні функції. Система підтримує «hands-free»-дзвінки, надає можливість підключення iPod або будь-якого іншого MP3-програвача через USB, забезпечує навігаційний сервіс. Переглядати карти та дані маршрутного комп’ютера ви можете на високоякісному сенсорному екрані, вбудованому в приладову панель Nuovo Doblo. Керувати пристроєм можна за допомогою спеціальних кнопок на кермі, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку водіння.


  Навігаційні характеристики

  З'їхали на манівці? Потрапили у глухий завулок? З системою Blue&Me™-TomTom це більше не трапиться. В пам'ять системи може бути завантажено 45 мап європейських країн.

  Ви завжди зможете знайти оптимальний маршрут з урахуванням часу доби (програма IQ Routes™) за підтримки найскладніших функцій 3D навігації. Система попередить вас про мінімальну залишок пального та направить до найближчої заправки. На кожній ділянці вашого шляху будуть відзначені місця розташування готелів, вокзалів, аеропортів, лікарень та аварійно-рятувальних служб. Мапи навігації мають можливість оновлення. Для системи Blue&Me™-TomTom характерно:

  • вказування смуговості руху на перехрестях, що дасть вам можливість не пропустити потрібний поворот; на складних транспортних розв'язках інформація подається в режимі 3D;
  • миттєвий пошук місцевих аварійно-рятувальних служб;
  • нове програмне забезпечення та безкоштовний контент;
  • побудова маршруту на підставі реальної середньої швидкості руху, що забезпечує найточніший прорахунок шляху;
  • коректує мапи на підставі тисяч щоденних виправлень, зроблених користувачами TomTom;
  • пристрій має величезну кількість інформації яка постійно поновлюється про місцезнаходження камер контролю швидкості, залізничних переїздах, які не охороняються, про пробки та аварійні ділянки маршруту;
  • мінімальний час визначення місцезнаходження вашого автомобіля.


  Відмінні особливості

  Система Blue&Me™-TomTom гарантує відмінну якість відтворення вашої улюбленої музики, а також дозволяє відтворювати на дисплеї телефонну адресну книгу та історію викликів. Унікальними особливостями системи Blue&Me™-TomTom є:

  • новий та сучасний інтерфейс з сенсорним екраном, на який виводиться інформація навігатора та інша корисна та необхідна для комфортної подорожі інформація;
  • система керування за допомогою голосових команд та спеціальних кнопок, розташованих на кермі, що дозволяє вам не відволікатися від дороги;
  • за рахунок інтеграції з автомобілем пристрій забезпечує безперервну якісну навігацію у тунелях та районах, де є висотні будинки;
  • при першому підключенні пристрій автоматично синхронізується з налаштуваннями автомобіля;
  • пристрій виводить у режимі реального часу інформацію, яка може зменшити негативний вплив автомобіля на довколишнє середовище;
  • за необхідності пристрій вкаже найкоротший шлях до найближчої сертифікованої станції технічного обслуговування;
  • експлуатація пристрою максимально доступна та зрозуміла;
  • пристрій містить інформацію про всі основні авторизовані сервісні центри FIAT та автозаправні станції;
  • ви можете користуватися своїм телефоном під час керування автомобілем з допомогою мікрофону та колонок автомобіля.


  Керування телефоном

  Blue&Me™-TomTom, використовує унікальну технологію Blue&Me™ універсального розпізнавання голосу, це дозволяє використовувати голосовий набір за іменем або цифрам одного з 5 внесених у пам'ять системи телефонних номерів. А також використовуючи кнопки на кермі, ви можете обрати будь-який номер з телефонної книги, яка виводиться на екран у приладовій панелі.


  Музика

  З системою Blue&Me™ ви завжди зможете насолоджуватися своєю улюбленою музикою, записаною в цифрових форматах MP3, WMA, WAV, AAC, MP4, завантаженою з iTunes. Просто під’єднайте ваш цифровий носій до порту USB. за допомогою голосових команд та кнопок управління на кермі ви зможете отримати моментальний доступ до аудіотеки та систем навігації.

  eco:Drive

  Інноваційна система Blue&Me™ на основі аналізу інформації про рух автомобіля дає можливість отримати рекомендації щодо більш економного та екологічного стилю водіння.