FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  ESP+Hill-Holder

  ESP (Eleсtroniс Stability Program) – система електронної стабілізації автомобіля при динамічному маневруванні. Система створює в критичній ситуації цілеспрямований гальмівний імпульс на окремих колесах та зменшує потужність двигуна для стабілізації автомобіля – особливо під час руху у повороті та під час несподіваних маневрувань.
  Інтегрована у програму ESP система Hill Holder допомагає водію на початку руху вгору. Цей пристрій аналізує та співставляє дані, отримані від педального вузла, коробки передач та блока управління двигуном, та автоматично забезпечує гальмівний момент, необхідний для покращення контролю над автомобілем на уклонах.

  ABS+EBD

  Система антиблокування гальм ABS, якою оснащується Новий Добло, сьогодні є найбільш передовою системою регулювання гальмівної дії та забезпечує ідеальний контроль над автомобілем при екстреному гальмуванні. Вона значно збільшує зчеплення коліс з поверхнею дороги та регулює гальмівні зусилля таким чином, аби попередити блокування коліс. Крім того, інтеграція з системою EBD дозволяє оптимальним чином розподіляти гальмівні зусилля між 4-ма колесами, підвищуючи ефективність гальмування в аварійних ситуаціях та дозволяє автомобілю більш чітко дотримуватися траєкторії повороту.

  Подушки безпеки

  Бічні подушки безпеки

  Заходів безпеки ніколи не буває забагато. Саме тому для забезпечення найбільшого захисту Вас та Вашої сім’ї під час руху, Новий Добло оснащено окремими подушками безпеки для водія та пасажира, а також бічними подушками безпеки. Вони контролюються електронним блоком керування, та ступінь загрози оцінюються за допомогою датчиків, каліброваних у заводських лабораторіях за результатам серій краш-тестов. Подушка безпеки пасажира може бути вимкнена для встановлення на передньому сидінні дитячого крісла, розташованого спиною проти напрямку руху (в даному випадку натяжники ременів безпеки залишаться активними).
  Бічні подушки безпеки призначені для захисту водія та переднього пасажира у разі бічного удару автомобіля. Подушки захищають не тільки голову та грудну клітину, але й тулуб, що забезпечує оптимальну безпеку на випадок бічного удару. Подушки розташовані у спинці передніх сидінь – місце, яке є найкращим рішенням для захисту пасажирів, незалежно від висоти та положення сидінь. Датчики, які контролюють активацію бічних подушок безпеки, розташовані в центральних стійках. В разі аварії датчики відправляють сигнал на той же електронний блок управління, від якого залежить робота подушок безпеки. Таким чином в системі забезпечення безпеки Нового Добло використовується комплексний підхід, який забезпечує логічний, прогресивний та повний захист водія та пасажирів.

  Ремені безпеки

  Кузов Nuovo Doblo розроблено з урахуванням високих стандартів безпеки, що забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії. це досягнуто за допомогою використання такого матеріалу як надміцна сталь, використання останніх інноваційних технологій та наявності зон прогнозної деформації, які поглинають удар та обмежують його вплив на салон.
  Все сидіння оснащено триточковими ременями безпеки, а передні сидіння додатково оснащені також натяжниками та обмежувачами навантаження призначеними для зниження тиску ременю на грудну клітину для уникнення переломів та регулюванням висоти ременів.

  Isofix

  Кріплення Isofix

  На двох бічних сидіннях заднього ряду є дві пари кріплень Isofix для дитячих автокрісел. Кріплення надійно з’єднані з каркасом сидінь та, відповідно, забезпечують максимум безпеки. Замки-клямки гарантують простоту та правильність установки автокрісла для дитини.