FIAT Nuovo Doblo Panorama від 421000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Підвіска

  Під час створення Нового Doblo найбільшу увагу було приділено розробці та тестуванню інноваційної підвіски, на що було витрачено 14 000 годин конструкторського часу, 6 000 годин аналізу отриманих результатів, 25 000 годин проектування та 22 000 годин тестування на дорогах.
  В результаті було отримано автомобіль, який підходить для будь-яких типів шляхів – його підвіска дозволяє мінімізувати вплив коливань та зберігає максимальне зчеплення коліс з дорожнім покриттям.
  Передня підвіска типу McPherson з телескопічними амортизаторами та незалежна задня підвіска забезпечує максимальну безпеку, комфорт, менше зношування шин, мінімальну висоту завантаження та найкращу керованість Нового Добло на дорогах.

  Коробка передач

  У Nuovo Doblo вперше встановлено коробку передач C635, розроблену Fiat Powertrain Technologies. Ця тривальна коробка, яскравий приклад нової конструкторської філософії, дозволила зробити величезний крок у напрямку покращення керованості, паливної економічності та підвищення компактності у порівнянні з традиційними двовальными КПП. Коробка передач С635 забезпечує ідеально точне керування та тихішу роботу.

  Вироблена в Італії, ця іноваційна 6-ступенева коробка передач внесла важливий внесок в обмеження витрат пального та може встановлюватися у поєднанні з двигунами 1,6MJet та 2,0MJet.

  Реконструйована 5-ступенева коробка передач С510, яку встановлюють на версії з двигунами 1,3MJet, а також оновлена КПП С514 з двигуном 1,4 Fire також мають відмінну керованість перемиканням передач, забезпечують безшумну роботу та мають компактні розміри.

  Розміри

  Nuovo Doblo – великий універсальний автомобіль, готовий з комфортом вмістити всю сім’ю та задовольнити всі ваші вимоги до простору. з довжиною 439 см, шириною
  183 см та висотою 184 см (з релінгами 189 см), він може вмістити на борту до 7 пасажирів. Багажник з мінімальним об’ємом 790 літрів є самим великим серед автомобілів цього сегменту.