FIAT Qubo від 385000 UAH Ціну вказано станом на 01 серпня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Огляд

  FIAT Qubo - оригінальний та універсальний автомобіль, готовий задовольнити будь-які вимоги до мобільності та простору. Зручний для експлуатації як у міських умовах, так і поза містом. Безпечний та екологічно чистий. Одинадцять кольорів, чотири двигуна, три рівня оздоблення, безмежні можливості використання.

  FIAT Qubo вписується у будь-яке місце тісного міста та буде чудово себе почувати у приміському елітному селищі у якості “автомобіля для справи”. Для роботи йому необхідний лише 75-сильний дизель об'ємом 1,3 літра. Для зменшення витрат пального та зручності водіння в умовах міської експлуатації на Qubo ставиться 6-ступеневий робот Dual Logic.

  FIAT Qubo – це вже не тільки дуже маленький кубоподібний фургончик на колесах, скільки дуже універсальний, просторий (для своїх невеличких габаритів, звісно) та вже доволі комфортний сімейний автомобіль. Його важко назвати тільки робочим й з тієї причини, що у нього повноцінний інтер'єр нормального легкового автомобіля, який вельми непогано оснащений. Тут є й система “вільні руки” для вас та, як наслідок, для вашого сотового телефону, аудіосистема з керуванням на кермі, маршрутний комп'ютер та порт USB для підключення зовнішніх приладів.

  Універсальність Fiorino Qubo полягає перш за все у пристосовувані кузова автомобіля під будь-який вид та форму вантажу – від замашних пасажирів до велосипедів та сноубордів. Для перших у салоні стоять сидіння, а для вантажів всі сидіння, аж до переднього пасажирського, можуть бути вилучені, звільнивши у салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів. Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Qubo зовсім не великий – 3959 мм. При цьому у автомобіля перед капотом висить бампер від вантажівки, який займає ледь не третину довжини автомобіля.

  Автомобіль незамінний для маленького сімейного бізнесу, коли якість окремого краму важливіша за об'єми поставок.