FIAT Qubo від 350000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Безпека

  Конструкція Qubo та його обладнання призначені для забезпечення вашої максимальної безпеки. Форма переднього бампера надійно оберігає найнезахищеніші елементи - фари, капот та радіатор, що особливо важливо при зіткненнях на маленьких швидкостях. Автомобіль спереду та ззаду має зони прогнозної деформації, які гарантують поглинання енергії при можливому зіткненні.

  Автомобіль у стандартній комплектації оснащений електронними системами безпеки ABS та EBD, гідропідсилювачем керма та передніми дисковими гальмами, що гарантує максимальну безпеку водіння за будь-яких умов.

  Можливість регулювань сидінь, передні та бічні подушки безпеки, задні підголівники та триточкові ремені безпеки з преднатяжниками та обмежувачами навантаження – все це гарантує повний захист та максимальну безпеку пасажирів.

  Для безпеки дітей автомобіль оснащено кріпленнями дитячих крісел Isofix на задніх сидіннях та функцією автоматичного блокування дверей при швидкості автомобіля більше 5 км/г. Також автомобіль оснащено системою блокування замків, при активації якої вимикаються всі ручки відкриття дверей автомобіля, що робить неможливим їх відкриття навіть зсередини.

  Активна безпека

  Гальма

  Гальмівна система FIAT Qubo ефективна, міцна, довговічна та надійна: передні гальма дискові, задні гальма барабанні. Також можливе встановлення системи ABS, яка попереджає блокування коліс, та електронної системи розподілення гальмівних зусиль EBD.


  Тяглові зусилля

  Доступна у версії Adventure система електронного контролю тяги (ELD, електронне блокування диференціала) забезпечує кращу керованість та безпеку навіть на нерівній поверхні. При прискоренні на низьких швидкостях, система пригальмовує колесо з меншим зчепленням та передає крутний момент на колесо з більшим зчепленням, що дозволяє покращити керованість автомобіля навіть за критичних умов.


  Система блокування дверей

  Вперше в цьому сегменті Fiat Qubo опційно може оснащуватися системою закриття дверей, яка дозволяє з кабіни заблокувати всі двері автомобіля.

  Також може встановлюватися центральний замок з пультом дистанційного керування, з якого можна відкрити тільки вантажний відсік, що забезпечує повну безпеку під час завантаження та розвантаження.


  Сили природи

  Двопаливний двигун (метан-бензин) економний, безпечний та екологічно чистий. Він має характеристики бензинового двигуна, вирізняється надійністю та ефективністю. Два баки для метану, вбудовані у підлогу, мають загальний об’єм 77 літрів та забезпечує запас хода 300 км. Крім того, бензиновий бак об’ємом 45 л забезпечує Fiat Qubo запас хода 600 км, що загалом дозволяє автомобілю їхати без дозаправлення близько 960 км.

  Пасивна безпека

  Подушки та ремені безпеки

  Максимальна безпека на борту Fiat Qubo забезпечується завдяки триточковим ременям безпеки з переднатяжниками та обмежувачами навантаження, а також 4 подушкам безпеки: водія (стандарт), пасажира та бічні (опція).

  Також до базового оснащення Fiat Qubo входять ремені безпеки задніх пасажирів та кріплення для дитячих сидінь Isofix.


  Кабіна

  Кабіна FIAT Qubo  захищена зонами прогнозної деформації, які поглинають енергію удару та запобігають її розповсюдженню в салон. Бічні молдінги легко знімаються та дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери - великі та з пологими краями - забезпечують максимальний захист автомобіля.