FIAT Ducato від 644000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Доступність

   

  Cистема FlexFloor

  FlexFloor - це гнучка система, доступна для нових Ducato версій Combi та Panorama яка відповідає найскладнішим вимогам пасажирських перевезень. Система складається із трьох алюмінієвих напрямних, які дозволяють переміщувати, обертати та видаляти сидіння, змінювати розміри багажного відділення та конфігурацію пасажирського салону коли необхідно. Система FlexFloor має кріплення для інвалідних візків та інші аксесуари, які допомагають людям з обмеженими можливостями почувати себе в салоні автомобіля максимально комфортно.


  Зсувні бічні двері

  Чудово поєднуються з загальним виглядом автомобіля та значно полегшують процес завантаження-розвантаження вантажу в обмеженому просторі. Двері мають ергономічну вертикальну ручку, а з’ємна підніжка дозволяє легко зайти в салон Ducato.


  Пневмопідвіска

  Пневматична підвіска підвищує комфорт та керованість автомобіля, збільшує вантажопідйомність, покращує стійкість, плавкість ходу та комфортабельність, що особливо важливо в комерційному транспорті. Блок керування, який діє на пневматичну підвіску, під час зупинки автомобіля опускає салон для полегшення посадки пасажирів.