FIAT Ducato від 644000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Інновації

  Система контролю тяги

  Електронна система контролю тяги покращує керованість автомобіля на нерівних та слизьких поверхнях, а, значить, підвищується безпека. Під час прискорення на низьких швидкостях система автоматично передає крутний момент на передні колеса для кращого зчеплення з дорожнім покриттям. Це дозволяє автомобілю легше справляться з найнесприятливішими умовами, такими як болото та сніг. Доступна опціонально у поєднанні з системою динамічної стабілізації ESP.


  MultiJet II

  Нове покоління двигунів MultiJet II – одна з конкурентних переваг Fiat Ducato. Ці мотори оснащені системою подачі пального Common Rail та розподільною системою безпосереднього впорскування, що забезпечує чудову тягу на низькій швидкості руху та добру динаміку навіть в умовах міських транспортних потоків. Це найбільш економічні та екологічні двигуни на ринку, які забезпечують найвищу продуктивність для цієї категорії транспортних засобів. У порівнянні з першим поколінням MultiJet, ці двигуни мають большу потужність, гнучкість та, крім того, вищий максимальний крутний момент (320 Нм), доступний вже на низьких обертах. Це значить, що покращилася динаміка розгону, стало легше маневрувати, збільшилося задоволення від водіння та комфорт, причому все це – за зменьшених витрат пального: лише 7,8 л/100 км. Бо в конструкції моторів Multijet застосовано технологію багатофазного впорскування common rail під високим тиском, запатентовану Fiat, яка гарантує високоефективну роботу за низьких витрат пального.

  Сімейство двигунів MultiJet II включає в себе двигуни потужністю 115 к.с., 130 к.с. та 150 к.с.


  Система start&stop

  Система Start&Stop – це інноваційний та ефективний інструмент, який дозволяє в умовах пробок та частих зупинок на світлофорах значно скоротити витрати пального. Схема роботи системи Start&Stop дуже проста: коли автомобіль стоїть на місці, наприклад, на світлофорі якщо важіль перемкнення передач переведено у нейтральне положення та не натиснута педаль зчеплення, двигун вимикається. При цьому всі необхідні функції (система кондиціювання повітря, аудіосистема, двірники) продовжують бути активними. Для запуску двигуна достатньо витиснути педаль зчеплення та включити передачу..

  Система Start&Stop у поєднанні з індикатором перемкнення передач GSI (системою, яка підказує, коли необхідно понизити або підвищити передачу) оптимізує використання можливостей двигуна автомобіля. В результаті знижуються витрати на пальне та зменшуються викиди в атмосферу. Системи Start&Stop та GSI встановлюються опційно на двигун 2,3 MultiJet II.


  Дворежимний підсилювач керма

  Дворежимна система кермового керування полегшує паркування автомобіля, майже вдвічі зменшивши зусилля, необхідне для обертання кермового колеса, а також забезпечує максимальну точність на високих швидкостях. Входить до стандартної комплектації автомобіля з двигуном 3.0 MultiJet та доступна опційно з двигуном 2.3 MultiJet II.


  FIX@GO

  Інноваційний та простий спосіб швидкого ремонту проколов у шинах. Невеликий компресор, підключений до роз’єму живлення 12V автомобіля, заповнює герметиком шину та роздуває її до нормального робочого стану. Лише кілька хвилин та необхідність у терміновій заміні колеса немає! Коли автомобіль зрушує з місця, обертання колеса розподіляє герметик всередині шини, що дозволяє доїхати до найближчої СТО.


   

  Програма ECODrive

  Це ексклюзивний пакет програмного забезпечення, розробленого Fiat, який поможе вам керувати комерційним автомобілем більш ефективно.

  Аналізуючи манеру водіння завдяки показанням маршрутного комп'ютера автомобіля (середні витрати пального, загальна відбута відстань, вплив навантаження на ефективність транспортного засобу, використання педалі акселератора та інші), програма формує індивідуальні рекомендації з водіння, які допоможуть зробити ваш стиль водіння більш стабільним та економічним. Програма дозволяє зменшити витрати пального до 15%.


   

  Система BLUE&me з функцією Tom Tom

  Автомобіль опційно оснащується інформаційно-розважальною системою Blue&Me-TomTom, яка за допомогою кольорового сенсорного дисплея дозволяє з легкістю керувати функціями телефону, навігатора, мультимедійним програвачем та іншими бортовими електронними системами. Ви можете телефонувати за допомогою Bluetooth, слухати музику з вашого MP3-плеєра та активувати ряд голосових команд, що робить керування автомобілем більш безпечним. Крім того, пристрій поставляється з безкоштовною річною підпискою на TomTom Live Services, до якого входить технологія HDTraffic - краща інформаційна система, яка оновлюється в режимі реального часу та дає користувачам повну інформацію про стан дорожнього руху довкола них.


   

  Приладова панель

  Нова приладова панель має повністю змінену центральну консоль, з переміжними вставками з полірованого та матового хрому, з інтегрованою аудіосистемою та вбудованою системою Tom Tom   Вперше в категорії комерційних авто пропонується три рівня оздоблення приладової панелі: від розумно та економної базової версії до технологічної  версії Techno.


   

  Нові двигуни, нові коробки передач

  Нова лінійка двигунів 2.3 MultiJet II потужністю 130 к.с. та 150 к.с. комплектується механічною 6-ступеневою коробкою передач, яка передбачає оптимальну керованість та сприяє зменшенню викидів та меншому шумовому забрудненню.

  Автомобіль з двигуном потужністю 180 к.с. MultiJet Євро-5 поставляється з коробкою передач Comfort-Matic або, на замовлення, з роботизованою коробкою передач (MTA), яка поєднує в собі ефективність традиційної КП з комфортом автоматичної. Comfort-Matic оснащений системою, яка підказує оптимальний момент підвищення або пониження передачі (що дуже зручно під час руху з повним завантаженням та на підйомах) та забезпечує найкраще використання ресурсу двигуна в будь-яких умовах.


   

  Інтегрована аудіосистема

  Високоякісна ергономічна CD-MP3 аудіосистема нового Ducato оснащена функцією керування на кермі, системою гучного зв’язку Blue&Me, входом USB, можливістю підключення зовнішнього MP3-плеєра та пристрою «перекладач SMS», яке автоматично читає текст повідомлення, отриманого на ваш мобільний телефон.