FIAT Ducato від 644000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Активна безпека

  Дзеркала заднього виду

  Оснащені подвійною параболічною лінзою, дзеркала заднього виду Ducato полугшують маневрування автомобілем. Вони оснащуються вказівниками поворотів, а також, за бажанням, функцією електричного регулювання та обігріву.


  Датчик світла та датчик дощу

  Розташовані у верхній частини лобового скла, ці датчики гарантують автоматичне (в залежності від рівня освітлення) вмикання габаритних вогнів або ближнього світла автомобіля. Якщо починається дощ, то робота склоочисників включається автоматично та система регулює швидкість їх роботи в залежності від сили опадів.


  Гальмівна система

  Двоконтурна гальмівна система оснащена дисковими гальмівними механізмами передніх та задніх коліс, що гарантує швидке та плавке гальмування та скорочення гальмівного шляху. Чотириканальна антиблокувальна система ABS з системою електронного розподілення гальмівних зусиль EBD входить до стандартної комплектації автомобіля та зберігає контроль над автомобілем навіть при екстреному гальмуванні. автомобіль також оснащений системою HBA, яка збільшує гальмівний тиск при гальмуванні в надзвичайних ситуаціях. Крім того, за замовленням Ducato може оснащуватися системою динамічної стабілізації ESP, яка коректує траєкторію руху автомобіля в критичних ситуаціях, гарантуючи збереження керованості автомобілем.


  ESP з функцією Hill-Holder

  Електронна система динамічної стабілізації ESP, яка встановлюється опціонально, забезпечує новому Ducato відмінну керованість. Також автомобіль оснащується системами LAC (керування в залежності від завантаження), ASR (антипробуксовочна система) та MSR (система контролю гальмування двигуном). Також на Ducato встановлена функція Hill-Holder, яка допомагає на початку руху вгору. Hill-Holder утримує гальмівний тиск на 1,5 секунди після відпускання педалі гальма, що запобігає відкочуванню автомобіля назад та дозволяє зрушити вгору швидше та легше.


  Датчики паркування

  Датчики паркування за допомогою звукового сигналу попереджає про наближення перешкоди позаду вас та допомагають під час паркування у вузьких місцях чи у місцях з обмеженою видимістю. Датчики вбудовано у задній бампер та вмикаються автоматично разом з вмиканням передачі заднього ходу. Переривчастий звуковий сигнал зворотно-пропорційний відстані до перешкоди та стає безперервним, коли відстань стає критичною.


  Камера заднього виду

  Це міні-камера, розташована на спойлері задньої двері, яка передає на дисплей біля водійського місця зображення області за автомобілем. Система працює при увімкнені передачі заднього ходу або за допомогою спеціальної кнопки. Дуже корисна під час маневрів чи при завантаженні-розвантаженні товарів, візуальне охоплення камери складає 3,5 м у довжину та 6 м завширшки.

  Пасивна безпека

  Пасажирській відсік

  20000 годин математичного моделювання, 120 краш-тестів, 150 годин слайдового моделювання та 200 тестів компонентів та підсистем – все це було пройдено Ducato, щоб стати одним з найбезпечніших автомобілів у своєму сегменті. Шасі та кузов з зонами прогнозуємої деформації було розроблено з метою найбільш максимального та безпечного поглинання енергії в разі зіткнення. А жорстка структура кузова не дозволяє енергії зіткнення передаватися на пасажирський салон.


  Ремені безпеки

  Все сидіння Ducato оснащені регульовані по висоті триточковими ременями безпеки з переднатягувачами та обмежувачами навантаження.


  Подушки безпеки

  Ducato оснащується:

  • подушкою безпеки для водія (стандарт);
  • повнорозмірною 120-літрівою подушкою безпеки пасажира (може бути відключена);
  • бічними подушками, які забезпечують захист грудної клітини;
  • подушками безпеки для захисту голови.

  Всі подушки безпеки контролюються складною електронною системою управління, яка за допомогою датчиків приймає рішення про активацію пристрою в разі ударного впливу.