FIAT Fiorino Cargo від 274900 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екстер’єр

  Передня частина

  Компактний та витривалий, функціональний та практичний – зовнішній вигляд Fiorino Cargo одразу заявляє про серйозний характер автомобіля. Справжній трудяга - він стане головним помічником у Вашому бізнесі.


  Бічний дизайн

  Рівні та динамічні лінії бічних поверхонь Fiorino Cargo – ідеальне місце для розміщення реклами Вашої фірми.


  Задня частина

  Великі асиметричні двопільні задні двері Фіат Фіоріно Карго забезпечують його максимальну функціональність. Задній бампер з заокругленими краями гарантує добрий захист.


  Коефіцієнт лобового спротиву

  Нові аеродинамічні рішення забезпечують Fiorino – представнику комерційного транспорту - коефіцієнт лобового спротиву на рівні легкових автомобілів.


  Фари

  Динаміку зовнішніх ліній логічно завершують сучасні оригінальні фари, спрямовані вперед.


  Протитуманні фари

  Протитуманні фари, вбудовані в бампер, забезпечують гарну видимість навіть у складних погодних умовах.


  Діаметр розвороту

  FIAT Fiorino, має невеликі габаритні розміри та радіус розвороту лише 9,95 м, тому може доставити ваш вантаж навіть туди, де не зможуть дістатися інші вантажівки.

  Комфорт та ергономіка


  Сидіння

  В салоні FIAT Fiorino є все необхідне, щоб поїздка була безпечною та комфортною. Зручні сидіння, у поєднанні з можливістю регулювання кермової колонки, забезпечують максимальний комфорт навіть для тих, хто проводить за кермом весь день.


  Місце пасажира

  Для Fiat Fiorino Cargo опційно доступне складне пасажирське сидіння, що у поєднанні з поворотною решітчастою перегородкою дозволяє перевозити габаритні вантажі довжиною до 2,49 метра.


  Центральний блок

  Центральний блок, розташований біля рукоятки ручного гальма, оснащений підскянником та розеткою 12V.


  Передня панель

  В салоні FIAT Fiorino, для якого опційно можливе встановлення системи Blue&Me TomTom, будь-які показники або індикатори легко читаються з першого погляду. Всі елементи керування знаходяться під рукою, що дозволяє не відволікатися від керування автомобілем під час поїздки.


  Bluetooth handsfree

  Система гучного зв’язку з технологією Bluetooth дозволяє використовувати телефон залишивши його у кишені піджаку або сумочки. Коли поступає телефонний виклик (якщо функція включена), автоматично знижується гучність аудіосистеми, та ви можете спілкуватися з тим, хто зателефонував. Система інтегрує телефон з аудіосистемою автомобіля та може керуватися за допомогою кнопок на кермовому колесі.


  Car audio CD

  Fiat Fiorino опційно оснащується стереосистемами з CD- або MP3-плеєром, якими можна керувати за допомогою кнопок на кермі. Незалежно від обраної версії, ви можете розраховувати на ексклюзивні якості аудіосистеми, яка має до 30 попередніх установок - RDS (Radio Data System), PTY (розпізнавання жанру музики) та Т.А. (трафік новин) та яка оснащена 4 потужними 30-вольтними динаміками.


  Утримувач для документів

  Корисна та зручна опція є ідеальним рішенням для зберігання документів, нотаток та карт.


  Кондиціонер

  Комфорт у салоні гарантує система кондиціювання з ручним регулюванням та фільтром квіткового пилку. Гарна вентиляція та розподілення повітряних потоків забезпечується завдяки регульованим вентиляційним отворам та наявності восьми повітроводів.


  Відсіки для речей

  12 відсіків для зберігання необхідних речей та велика полиця для документів дозволяють зручно розташовувати та зберігати ваші особисті та робочі документи, а також ваш персональний комп’ютер.

  Доступ

  Завантаження та розвантаження речей до вантажного приміщення Fiat Fiorino надзвичайно зручне завдяки двопільним заднім дверям (40/60), які прочиняються на 180°. Розсувні бічні двері також повністю відкривають доступ до вантажного відсіку. Ручка бічних дверей розташована вертикально, тому її зручно відкривати як правою, так і лівою рукою. Завантажувальна висота автомобіля складає лише 53 см, що полегшує процес зазвантаження/розвантаження та опційно може оснащуватися двома бічними зсувними дверіма.