FIAT Fiorino Cargo від 274900 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Активна безпека

  Гальма

  Гальмівна система FIAT Fiorino ефективна, надійна, довговічна та надійна: передні гальма дискові, задні гальма барабанні. Також можливе встановлення системи ABS, яка запобігає блокуванню коліс, та електронної системи розподілення гальмівних зусиль EBD.


  Тягові зусилля

  Доступна у версії Adventure, система електронного контролю тяги (ELD, електронне блокування диференціала) забезпечує кращу керованість та безпека навіть на неровній поверхні. При прискоренні на низьких швидкостях, система пригальмовує колесо з меншим зчепленням та передає крутний момент на колесо з більшим зчепленням, що дозволяє покращити керованість автомобіля навіть у критичних умовах.


  Система блокування вантажного відсіку

  Вперше в даному сегменті FIAT Fiorino опційно може оснащуватися системою закриття дверей, яка дозволяє з кабіни заблокувати всі двері вантажного відсіку. Також може бути встановлений спеціальний центральний замок, який дозволяє відкривати лише вантажний відсік (або з пульта дистанційного керування, або за допомогою кнопки на панелі приладів), що забезпечує повну безпека під час завантаження та розвантаження.

  Пасивна безпека

  Подушки та ремені безпеки

  Максимальна безпека на борту FIAT Fiorino забезпечується завдяки триточковим ременям безпеки з преднатяжниками та обмежувачами навантаження, а також 4 подушкам безпеки: водія (стандарт), пасажира та бічним (опція).


  Кабіна

  Кабіна FIAT Fiorino захищена зонами прогнозуємої деформації, які поглинають энергію удару та запобігають її розповсюдженню на салон. Бічні молдінги легко знимаються та дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери - великі та з пологими краями - забезпечують максимальний захист автомобіля.


  Перегородка

  Перегородка, яка розділяє кабіну та вантажний відсік, слугує для захисту водія та пасажира від можливого переміщення вантажу. Перегородка може бути цільнометалевою, заскленою, цільносітчастою та сітчастою поворотною. Остання складається з двох частин: фіксованої з боку водія та поворотної з боку пасажира, що дозволяє перевозить довгі вантажі.

  Інновації

  Двопаливний двигун (метан-бензин) економічний, безпечний та екологічно чистий. Він має характеристики бензинового двигуна, відзначається надійністю та ефективністю. Два бака для метану, вбудовані у підлогу, мають загальний об’єм 77 літрів та забезпечують запас ходу 300 км. Крім того, бензиновий бак об’ємом 45 л забезпечує FIAT Fiorino запас ходу 600 км, що в цілому дозволяє автомобілю їхати без дозаправки близько 960 км.