Fiorino Combi від 323000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Інтер’єр

  Внутрішній простір

  Fiorino Combi здатен прийняти на борт до 5 осіб та 175 кг корисного вантажу, саме тому він є ідеальним транспортним засобом для перевезення, наприклад, робочої бригади та обладнання.


  Сидіння

  Fiorino Combi здатний надати вам повну свободу трансформації салону. Різноманітні варіанти встановлення сидінь дозволять організувати внутрішній простір відповідно до ваших конкретних потреб транспортування. Зручний та затишний салон з ергономічними сидіннями забезпечує найвищій рівень комфорту.


  Центральний блок

  Fiorino Combi має центральний блок, оснащений підсклянниками та розеткою 12V.


  Передня панель

  В салоне FIAT Fiorino, для якого опційно можливе встановлення системи Blue&Me TomTom, будь-які показники або індикатори легко читаються з першого погляду. Всі елементи керування зручно розташовані під рукою, що дає можливість не відволікатися від керування автомобілем під час поїздки.


  Bluetooth handsfree

  Система гучного зв’язку з технологією Bluetooth дозволяє використовувати телефон залишивши його у кишені піджака або сумочки. Коли поступає телефонний виклик (якщо функція включена), автоматично знижується гучність аудіосистеми, та ви можете спілкуватися з тим, хто зателефонував. Система інтегрує телефон з аудіосистемою автомобіля та може керуватися за допомогою кнопок на кермовому колесі.


  Car audio CD

  FIAT Fiorino опційно оснащується стереосистемами з CD- або MP3-плеєром, якими можна керувати за допомогою кнопок на кермі. Незалежно від обраної версії, ви можете розраховувати на ексклюзивні якості аудіосистеми, яка має до 30 попередніх встановлень - RDS (Radio Data System), PTY (розпізнавання жанру музики) та Т.А. (трафік новин) та оснащена 4 потужними 30-вольтними динаміками.


  Утримувач для документів

  Корисна та зручна опція, є ідеальним рішенням для зберігання документів, нотаток та карт.


  Кондиціонер

  Щоб перебування у салоні було комфортним, Fiorino оснащується системою кондиціювання з ручним регулюванням та фільтром квіткового пилку. Прекрасна вентиляція та розподілення повітряних потоків забезпечується завдяки регульованим вентиляційним отворам та наявності восьми повітроводів.


  Відсіки для речей

  12 відсіків для зберігання необхідних речей та велика полиця для документів дозволяють зручно розташовувати та зберігати ваші особисті та робочі документи, а також ваш персональний комп’ютер.


  Доступ

  Посадка на задні пасажирські місця дуже легка та комфортна завдяки бічним зсувним дверям, права з яких входить до стандартного оснащення автомобіля, ліва доступна в якості опції.
  Мінімальна завантажувальна висота Fiat Fiorino – лише 53 cм, що забезпечує зручність завантаження та вивантаження особистих речей або краму.