Fiorino Combi від 323000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Активна безпека

  Гальма

  Гальмівна система FIAT Fiorino ефективна, надійна, довговічна та надійна: передні гальма дискові, задні гальма барабанні. Також можливе встановлення системи ABS, яка запобігає блокуванню коліс, та електронної системи розподілення гальмівних зусиль EBD.


  Тягові зусилля

  Доступна в версії Adventure, система електронного контролю тяги (ELD, електронне блокування диференціала) забезпечує кращу керованість та безпека навіть на нерівній поверхні. При прискоренні на низьких швидкостях, система пригальмовує колесо з меншим зчепленням та передає крутний момент на колесо з більшим зчепленням, що дозволяє покращити керованість автомобіля навіть в критичних умовах.


  Система блокування дверей

  Вперше в даному сегменті FIAT Fiorino опційно може оснащуватися системою закриття дверей, яка дозволяє з кабіни заблокувати все двері вантажного відсіку.
  Також може бути встановлений спеціальний центральний замок, який дозволяє відкривати лише вантажний відсік (або з пульта дистанційного керування, або за допомогою кнопки на панелі приладів), що забезпечує повну безпеку під час завантаження та розвантаження.


  Сили природи

  Двопаливний двигун (метан-бензин) економічний, безпечний та екологічно чистий.
  Він має характеристики бензинового двигуна, відзначається надійністю та ефективністю.
  Два бака для метану, вбудовані у підлогу, мають загальний об’єм 77 літрів та забезпечують запас ходу 300 км.
  Крім того, бензиновий бак об’ємом 45 л забезпечує FIAT Fiorino запас ходу 600 км, що в цілому дозволяє автомобілю їхати без дозаправлення близько 960 км.

  Пасивна безпека

  Подушки та ремені безпеки

  Максимальна безпека на борту FIAT Fiorino забезпечується завдяки триточковим ременям безпеки з преднатяжниками та обмежувачами навантаження, а також 4 подушкам безпеки: водія (стандарт), пасажира та бічні (опція).
  Також до базового оснащення FIAT Fiorino Combi входять ремені безпеки задніх пасажирів та кріплення для дитячих сидінь Isofix.


  Кабіна

  Кабіна FIAT Fiorino захищена зонами прогнозної деформації, які поглинають енергію удару та запобігають її розповсюдженню на салон. Бічні молдінги легко знімаються та дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери - великі та з пологими краями - забезпечують максимальний захист автомобіля.