FIAT Nuovo Doblo Cargo від 339000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екстер'єр

  Передня частина

  У своєму вигляді Новий Добло Карго зберіг міць та рішучість свого попередника. Але при цьому зміни, які сталися у дизайні передньої частини, надали автомобілю сучасного та виразного вигляду. Оригінальний дизайн фар, більш округла форма капота, опуклі колісні арки та як і раніше велика площина лобового скла, яка забезпечує прекрасний огляд. Передній бампер, який за бажанням може бути пофарбований у колір кузова, забезпечує максимальний захист протитуманним фарам. Відчуття статечності та міцності автомобіля посилюється завдяки зовнішнім та внутрішнім розмірам, збільшеним у порівнянні з попередньою моделлю.


  Дзеркала

  Великі параболічні двосекційні зовнішні дзеркала значно збільшують видимість огляду задніх меж автомобіля. Вказівники поворотів, інтегровані у корпуси бічних дзеркал, підвищують безпеку під час поворотів.


  Розсувні бічні двері

  Широкі зсувні бічні двері не тільки ідеально поєднуються з загальним дизайном Нового Doblo Cargo, але й роблять процес завантаження ще більш комфортним.


  Ручка відкриття задньої двері

  Ручка відкриття задньої двопільної двері розташована в центральній частини поруч з логотипом FIAT. Дуже практична та функціональна, вона легко відкривається одним пальцем, що дуже зручно, коли обидві руки зайняті.

  Комфорт та ергономіка

  Кнопки на кермі

  Кнопки керування інформаційно-розважальною системою Blue&Me та Blue&Me Tom-Tom розташовані також та на кермі, що дозволяє регулювати гучність, перемикати треки, користуватися навігаційною системою та не випускати з рук кермо. Зручно та безпечно.


  Radio CD та MP3

  Практична магнітола CD або CD-MP3 з усіма найнеобхіднішими функціями зробить Вашу поїздку більш приємною.


  Кондиціонер

  Nuovo Doblo Cargo оснащений сучасною системою кондиціювання повітря – поїздка в автомобілі буде комфортною у будь-яку пору року. Ви можете вибрати модифікацію автомобіля, оснащену кондиціонером з ручним керуванням, так і версію з автоматичним клімат-контролем. У порівнянні з попередніми моделями Doblo, розподілення повітря в автомобілі покращилося на 20-30%. Ідеальна прохолода жарким літом та тепло, що зігріває холодною зимою вам гарантовані.


  Місце переднього пасажира

  В якості опції, ви можете оснастити пасажирське місце «секретом» - відсіком, який буде розташований під подушкою сидіння. У цьому заглибленні дуже зручний зберігати дрібні речі, документи.


  Затиск для документів

  На центральній консолі автомобіля може бути встановлений зручний розкладний столик – на ньому зручно робити нотатки або закріпляти документи.


  Верхня полиця

  Проста та елегантна полиця, розташована над лобовим склом, зручна для зберігання дрібних предметів. На неї можна покласти та, за необхідності, легко дістати документи, мапи, серветки – загалом, будь-які речі, які завжди мають бути під рукою.


  Передня консоль

  Передня консоль Nuovo Doblo Cargo насправді ідеальне робоче місце: на приладовій панелі зручно розташувалися всі основні кнопки керування, а важіль перемкнення передач розташований високо та ергономічно. Відсіків для зберігання дрібних предметів досить багато та вони легкодоступні. Бардачок настільки великий, що в нього без проблем можна покласти ноутбук з діагоналлю екрана до 14 дюймів. В якості опції можна замовити замок для бардачку. В центрі приладової панелі, поруч з блоком живлення, може зручно розташуватися опційна багатофункціональна система Blue&Me-TomTom.

  Доступність

  Розсувні бічні двері

  Новий Doblo Cargo може оснащуватися однією або двома великими зсувними бічними дверима (70 см завширшки та 117 см заввишки), що значно полегшує процес завантаження-розвантаження автомобіля.


  Задні двері

  Вантажний новий Doblo Cargo може оснащуватися двома типами задніх двопільних дверей: цільнометалевими або заскленими. Нова конструкція ручки задньої двері забезпечує зручне та легке відкриття як лівою, так та правою рукою.


  Завантажувальний поріг

  Новий Doblo Cargo – практичний та зручний вантажний автомобіль. Завантажувальна висота машини складає лише 54,5 см, що значно полегшує процес завантаження та розвантаження.