FIAT Nuovo Doblo Cargo від 339000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітня 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  двохважільна підвіска

  На Nuovo Doblo Cargo застосована інноваційна незалежна задня підвіска, яка оптимально поєднує в собі комфорт та керованість на шляху та більшу вантажопідйомність. завдяки модульності вона може бути калібрована відповідно до характеристик автомобіля та висунутих перед ним задач. Так, у версії з вантажопідйомністю 750 кг оптимізовано баланс між вантажопідйомністю, комфортом та динамічними характеристиками. А у версії з вантажопідйомністю 1000 кг підвіска оснащується стабілізатором поперечної стійкості та допускає максимальне навантаження на задню вісь до 1450 кг.

  Start&Stop

  Розроблена спеціально для експлуатації у міському режимі, система Start&Stop автоматично вимикає двигун в разі короткочасної зупинки автомобіля. Наприклад, коли на світлофорі ви вмикаєте нейтральну передачу, система Start&Stop автоматично вимикає двигун. При цьому активними залишаться все функції, яке забезпечують комфорт та безпеку на борту автомобіля (кондиціонер, магнітола, двірники). Ця технологія, призначена піклуватися про зниження експлуатаційних витрат та про довколишнє середовище, дозволила досягти наступних переваг:

  • зниження на 15% витрат пального у міському циклі;
  • зниження на 4% об’єму шкідливих викидів;
  • зниження рівня шуму;
  • високу надійність в експлуатації та комфорт водія та пасажирів.

  Система Start&Stop може встановлюватися на будь-яку модель Нового Добло Карго, незалежно від двигуна.

  Blue&Me™-TomTom

  Інформаційно-розважальна система Blue&Me-TomTom є наступним кроком в еволюції системи Blue&Me. Вона створена FIAT разом з компанією TomTom, яка спеціалізується на супутникових навігаційних GPS системах. Blue&Me-TomTom забезпечить вам безпечне та зручне керування автомобілем: ви можете продивитися навігаційну карту або данні бортового комп’ютера на високоякісному сенсорному екрані, скористатися функцією «hands-free»-дзвінків, підключити iPod або будь-який інший MP3-програвач через USB, а функція EcoDriveInfo дасть вам рекомендації щодо більш економного стилю водіння. керувати пристроєм можна за допомогою голосових команд або спеціальними кнопками на кермі, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку водіння.