Fiat Nuovo Doblo Combi від 374000 UAH Ціну вказано станом на 02 вересня 2019 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  ABS+EBD

  Система антиблокування гальм ABS, якою оснащується Nuovo Doblo Combi, сьогодні є найбільш провідною системою регулювання гальмівної дії та забезпечує ідеальний контроль над автомобілем під час екстреного гальмування. Система значно збільшує зчеплення коліс з поверхнею дороги та регулює гальмівні зусилля таким чином, щоб запобігти блокуванню коліс. Крім того, інтеграція з системою EBD дозволяє оптимальним чином розподіляти гальмівні зусилля між 4-ма колесами, підвищивши ефективність гальмування в аварійних ситуаціях та дозволивши автомобілю більш чітко дотримуватися траєкторії повороту.

  ESP+Hill-Holder

  Nuovo Doblo Combi оснащений програмою ESP (Eleсtroniс Stability Program) – системою електронної стабілізації автомобіля при динамічному маневруванні. В критичній ситуації система створює цілеспрямований гальмівний імпульс на окреме колесо та зменшує потужність двигуна – все це дозволяє уникнути заносу автомобіля, що дуже важливо під час руху в повороті або під час несподіваних маневрів. Інтегрована в програму ESP система Hill Holder допомагає водію на початку руху в гору. Система аналізує та порівнює данні, які передаються від педального вузла, коробки передач та блока керування двигуном, й автоматично забезпечує необхідний гальмівний момент, завдяки чому зникає необхідність у використанні ручного гальма.

  Датчики паркування

  Звуковий сигнал, який попереджає про наявність перешкоди позаду автомобіля, значно полегшить маневрування в обмеженому просторі, під час паркування або в умовах поганої видимості. Датчики паркування інтегровані в задній бампер та активуються автоматично, як тільки включається задній хід. Чим довші паузи між сигналами, тем більше відстань до перешкоди. Безперервний сигнал вказує, що до перешкоди залишилося мінімально допустима відстань.