Fiat Nuovo Doblo Combi від 417000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітння 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Двоважільна підвіска

  Вперше в даному сегменті на Nuovo Doblo Combi застосована інноваційна незалежна задня підвіска, яка оптимально поєднує в собі комфорт та керованість на шляху, та більшу вантажопідйомність. Завдяки модульності вона може бути калібрована відповідно до характеристик автомобіля та висунутих перед ним задач. Підвіска оснащується стабілізатором поперечної стійкості, а оптимізація балансу між вантажопідйомністю, комфортом та динамічними характеристиками забезпечує відмінне зчеплення з дорожньою поверхнею при будь-який завантаженості.

  Start&Stop

  Розроблена спеціально для експлуатації у міському режимі, система Start&Stop автоматично вимикає двигун в разі короткочасної зупинки автомобіля. Наприклад, на світлофорі ви вмикаєте нейтральну передачу і система Start&Stop автоматично вимикає двигун. При цьому активними залишаться все функції, які забезпечують комфорт та безпеку на борту автомобіля (кондиціонер, магнітола, двірники). Ця технологія, призначена піклуватися про зниження експлуатаційних витрат та про довколишнє середовище, дозволила досягти наступних переваг:


  • зниження на 15% витрат пального у міському циклі;
  • зниження на 4% об’єму шкідливих викидів;
  • зниження рівня шуму;
  • висока надійність в експлуатації та комфорт водія та пасажирів.

  Система Start&Stop може встановлюватися на будь-яку модель Нового Добло Комбі, незалежно від двигуна.

  Blue&Me-TomTom

  Система Blue&Me-TomTom є наступним кроком в еволюції системи Blue&Me. Вона створена FIAT разом з компанією TomTom, яка спеціалізується на супутникових навігаційних GPS системах. Blue&Me-TomTom - це найбільш прогресивна портативна навігаційна система, яка вдало поєднує в собі інформаційні та розважальні функції. Система підтримує «hands-free»-дзвінки, надає можливість підключення iPod або будь-якого іншого MP3-програвача через USB, забезпечує навігаційний сервіс. Переглядати карти та данні маршрутного комп’ютера ви можете на високоякісному сенсорному екрані, вбудованому в приладову панель Nuovo Doblo Combi. Керувати пристроєм можна за допомогою спеціальних кнопок на кермі, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку водіння.